EasyCep güvenilir mi?

Barisdkmn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400f
Rx 6600
Meslek
Öğrenci
EasyCep üzerinden telefonumu satmak istiyorum ama nedense hem iyi fiyat veriyorlar hem de telefonu rvimden alıyorlar üstüne parayı 5 gün içinde veriyorlar. Kısacası takıldım kaldım daha önce bu mecrada telefon satan var mı güvenli bir site midir?

Hocam annemin ve bir arkadaşımın telefonunu sattık. İkisinde de teklif edilenden ortalama 15%-20% daha az ödeme yaptılar. Telefon ellerine ulaşınca olan olmayan şeyleri de söyleyip öyle bir fiyat veriyorlar. Ödeme geldi mi evet zamanında sorunsuz ulaştı ancak ekranda gördüğünüz fiyatın direkt cebinize gireceğini düşünerek ucu ucuna hesap yapmayın derim.

Telefonu yollamayın oraya mesela Hepsiburada 2.el telefonu getir, yenisini al diye kampanya var sana ilk başta iyi teklif veriyorlar ellerine ulaşınca saçma sapan şeylerden fiyat kırıyorlar zaten Hepsiburada da sanırım bu firmaya yolluyor.
Evet Hepsiburada bu firmayla çalışıyor. Annemin telefonu iphone 6 idi. Ekranda 630 lira civarı bir şey teklif ettiler. Bize finalde ödenen para 490 TL civarıydı.

Geri
Yukarı