EasyCep rezilliği

Fransali74

Centipat
Daha fazla  
İlk başta bu firma hakkında çok olumlu şeyler duymuştum, fakat müşteriyi bu kadar takmayan bir firma görmedim. Bir büyüğüm için telefon aldım aciliyeti vardı, fiyatı uygun olduğu için orayı tercih ettim. Etmez olaydım. 25 Nissan da verdim siparişi ve 10 gün oldu hala kargoya verilmedi. Şikayet yazdım. 2 kere WhatsApp'dan yazdım. Pek de umurlarında olmadı. Nedir yani sorun, Amazon'dan hepsiburaddan aldığım ürün 15 Saat'te kapıma gelirken bu adamları derdi nedir? Siparişi iptal etsem parayı da vermezler. Buradan alan kişilere ortalama kaç günde geldi yazabilir mi? Ciddiye alınmak için ne yapmamı tavsiye edersiniz?
WhatsApp'dan iletişim kurmanın hiçbir anlamı yok 19:20 de yazmaya başladım 20:40 da döndüler bu kadar rezil olamazdı.

Dosya Ekleri

• 1683216370168.png
    1683216370168.png
    105 KB · Görüntüleme: 131
2022 yazında kendime buradan İphone 7+ alacaktım. Aynı kargo sorununu yaşadık. 15 gün bekledik gelmedi. Siparişi iptal edince parayı veriyorlar o kadar sıkıntı değiller.

Kargoların baya bir geç geldiğini duymuştum 2-3 hafta sürebiliyormuş.
Biz alacağımız zaman 1 haftaya cihaz gelir tarzında bir şey demişlerdi. 15. günün sonunda hâlâ bir şey yoktu.

Ben, 2022'de 1 adet telefon sipariş vermiştim sizin gibi, fakat kargolama ve elime ulaşması süresi fazla değildi. Yanlış hatırlamıyorsam 4 iş gününde bana ulaşmıştı.

Şikayet yazdığınızı söylediniz fakat nereden yazdınız? Eğer şikayetvar.com üzerinden şikayette bulunmadıysanız oradan iletişime geçin. Daha hızlı ve ilgili davranıyorlar çünkü amaçları, dışarıdan bakıldığında "kaliteli kuruluş" imajını korumak.

Eğer telefonu istemiyorsanız, iade/iptal edin. Paranızı geri verirler.

Yaşadığım problemler nedeniyle hiçbir zaman yenilenmiş telefon önermedim ve hala önermemeye devam ediyorum. Çok maddi probleminiz yoksa, 1-2 model yüksek almak için hiçbir şekilde yenilenmiş telefona başvurup, bu kalitesiz sektörün gelişmesine ortak olmayın.

Son düzenleme:
İptal edip paranı geri talep et eğer iptal etmez ise Tüketici hakem heyetine başvur, yenilenmiş telefon da alınmaz kim ne derse desin. Nokta.

İlk başta bu firma hakkında çok olumlu şeyler duymuştum, fakat müşteriyi bu kadar takmayan bir firma görmedim. Bir büyüğüm için telefon aldım aciliyeti vardı, fiyatı uygun olduğu için orayı tercih ettim. Etmez olaydım. 25 Nissan da verdim siparişi ve 10 gün oldu hala kargoya verilmedi. Şikayet yazdım. 2 kere WhatsApp'dan yazdım. Pek de umurlarında olmadı. Nedir yani sorun, Amazon'dan hepsiburaddan aldığım ürün 15 Saat'te kapıma gelirken bu adamları derdi nedir? Siparişi iptal etsem parayı da vermezler. Buradan alan kişilere ortalama kaç günde geldi yazabilir mi? Ciddiye alınmak için ne yapmamı tavsiye edersiniz?
WhatsApp'dan iletişim kurmanın hiçbir anlamı yok 19:20 de yazmaya başladım 20:40 da döndüler bu kadar rezil olamazdı.

Easy cep firmasına SE 2020 ve bir iPhone 8 sattım param 3 iş günü içerisinde hesabıma yattı iPhone 8 de ise takas yaptım üste para vererek iPhone X aldım tertemiz ben bir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı