EasyCep rezilliği!

Sonra değil önce araştırın. Geçmiş olsun.
Teşekkür ederim.
Aslında araştırdım, farklı olan kısmı ise; ben bilerek veya isteyerek yenilenmiş bir telefon almadım.
Garantisi devam eden, değişeni olmayan bir telefonu satış sitelerinin herhangi birinden almaktansa kurumsal bir yerden faturası ile beraber almak istedim. Ama ne yazık ki bir şahıstan alırken olabilecek her şey ile böyle bir şirkette de yaşamış olduk.

Teşekkür ederim.
Aslında araştırdım, farklı olan kısmı ise; ben bilerek veya isteyerek yenilenmiş bir telefon almadım.
Garantisi devam eden, değişeni olmayan bir telefonu satış sitelerinin herhangi birinden almaktansa kurumsal bir yerden faturası ile beraber almak istedim. Ama ne yazık ki bir şahıstan alırken olabilecek her şey ile böyle bir şirkette de yaşamış olduk.

Bu tür firmaların reklamları yapıldı ünlü sitelerde YouTube kanallarında birçok sitelerde YouTube videoların altına gördükçe mutlaka yazmışımdır uyarmışımdır. Yani dışarıdan göründüğü gibi değil . Yani mesela kabaca orijinal olmayan parça takıldığında bilinmeyen parça uyarısı veriyor biliyorsunuz bu uyarı aşılıyor yani orijinal parça gibi hatta hiç değişmemiş gibi duruma getiriliyor. Daha fazla demeyeyim. Bu tür firmalarda her türlü ekipmanlar var sarılıyor zaten. :)
Gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı