EasyCep vs Sena tech

Arkadaşlar yenilenmiş telefon alacağım hangisini önerirsiniz?

Hocam iPhone alacaksanız hiç bulaşmayın derim. Ben iki kere EasyCep'i tercih ettim ilkinde iPhone 11 aldım. Ses tuşları bozuk olarak elime geçti daha sonrasında koruma vidalarının olmadığını öğrendim. Ardından iPhone 7 aldım bu sefer de cihaz kendi kendine kapanıyordu açıldığında şarjı bitene kadar dokunmatiği işlemiyordu, garantiyle iletişim kurduğumdada birkaç kere gitti geldi kullanıcı hatası olarak elime verildi anlayacağınız. Bende başkalarına bir şekilde yutturmak zorunda kaldım Allah affetsin.

Hocam iPhone alacaksanız hiç bulaşmayın derim. Ben iki kere EasyCep'i tercih ettim ilkinde iPhone 11 aldım. Ses tuşları bozuk olarak elime geçti daha sonrasında koruma vidalarının olmadığını öğrendim. Ardından iPhone 7 aldım bu sefer de cihaz kendi kendine kapanıyordu açıldığında şarjı bitene kadar dokunmatiği işlemiyordu, garantiyle iletişim kurduğumdada birkaç kere gitti geldi kullanıcı hatası olarak elime verildi anlayacağınız. Bende başkalarına bir şekilde yutturmak zorunda kaldım Allah affetsin.

Bu cihazları mükemmel durumda olarak satın aldığımıda belirteyim.

Yine onlarda bu tarz firmalarla iş birliği yapıyor ama gidip bayiden alırsanız sorun çıkınca bayide ki elemanlara durumu daha net bir şekilde izah edebilirsiniz.
Siz gene de bulaşmayın derim.

Hocam sıfır iPhone SE 3.nesil alayım o zaman para biriktirip. iPhone SE 4.nesil çıkacak diyorlar ben alana kadar iPhone SE 3.nesil stokları kalmaz gibi.

Geri
Yukarı