Çözüldü EasyCep'ten alınan iPhone 6S iOS 12 ile geldi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EsktWekts

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün kuzenime iPhone 6S aldık EasyCep'ten sürümü iOS 12 geldi normalde 15'e kadar cıkabilen telefon iOS 12 geldi güncellenmiyorda yani güncellemeleri denetlediğimde güncel diyor yardımcı olacak varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eğer güncel diyorsa iPhone 6'dir o. 6S olsa duramazsın. Hakkında kısmından ekran görüntüsü at.
6 imiş yine de güncelleme alması gerekmiyor mu anlamadım 6ların hepsine gelmedi mi iOS 15.
Ya kendinizi kazıkladınız ya da satıcı sizi. Az bir araştırma yapsaydınız.

iPhone'un S serileri normalin gelişmişidir, Pro serileri ile hemen hemen aynı durum.
Tek fark normal ve S serisi telefonların yıllarda çıkmış olmaları. iPhone 6 2014'te, 6S 2015'te çıktı.
S serilerinde normalinden daha gelişmiş donanımlar ve neredeyse aynı kasalar kullanılır.

Bu yüzden iPhone 6 iOS 12'de kalırken iPhone 6S iOS 15'e kadar destek aldı.

Ben onları yoldum bir ara ikinci el 15bin piyasası olan telefonu 17 bine aldılar 🤣
Şu an 2. eli daha aşağıdan alıyorlar.
He elden satmışsın ha oraya bir fark yok artık.
Senden 17'ye alıp başkasına 19'a satıyorlar ya da en iyi ihtimalle parçalayıp diğer telefonları onarıp satıyorlar. Başka türlü kar edemezler zaten. Yine kaybeden alıcı oluyor, bir şey değişmedi. ☹️

Yeni konular

Geri
Yukarı