EasyCep'ten iPhone 7 Plus alınır mı?

djoguzhan55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, EasyCep'ten 7Plus bakıyorum da fiyatları piyasaya göre uygun, vade farksız 6 taksit ve 1 yılda garanti verdiğini söylüyor, daha önce outlet veya iyi kategorisinden ürün alan oldu mu nasıldı? Kargoya kaç günde veriyorlar? Teşekkürler.

Nnot: Nakit verildiğinde %10 indirime ek %10 daha geliyor %20 indirim yapıyorlar gözüken fiyata göre bayağı öldürüp almış olunuyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    385,1 KB · Görüntüleme: 73
Direkt olarak yenilenmiş telefon önermem. Ne kalite kullandıkları belirsiz. Bu Teknosa'da olsa orada şu kalite burada bu kalite ürün kullandık deseler bile içini açmadan ve kaliteden anlamadıgın sürece kandıracaklar. Onu geçtim değişen tüm parçalar yan sanayi. Kaliteli dediklerine aldanma, a kalite dedikleri parça, orijinal parçanın yanına bile yaklaşamaz. Şahsen yenilenmiş 7 Plus alacağıma ikinci el 6 Plus'ya da düz 7 alırım daha iyi. Tabii ikinci el yenilenmiş cihaz dolu, dikkatli incelemek lazım. Yenilenmişmi yoksa orijinal ürünmü olup olmadıgını seri numarasından anlayabiliyoruz lakin kodlarını unuttum internette ufak bir araştırmayla bulabilirsin hocam.

Direkt olarak yenilenmiş telefon önermem. Ne kalite kullandıkları belirsiz. Bu Teknosa'da olsa orada şu kalite bu lkalite ürün kullandık deseler bile içini açmadan ve kaliteden anlamadıgın sürece kandıracaklar. Onu geçtim değişen tüm parçalar yan sanayi. Kaliteli dediklerine aldanma a kalite dedikleri orijinal parçanın yanına bile yaklaşamaz.
Haklısınız da işin şöyle bir tarafı var, alacağı ikinci el 7 plus zaten feleğin çemberinden geçmiş olacak, e bu fiyatlara 0 telefon da yok, en azından ilk sene patlarsa bir daha değiştirtir. Ben öyle düşünüyorum yani aslında haklısınız.

Haklısınız da işin şöyle bir tarafı var, alacağı ikinci el 7 Plus zaten feleğin çemberinden geçmiş olacak, e bu fiyatlara 0 telefon da yok, en azından ilk sene patlarsa bir daha değiştirtir. Ben öyle düşünüyorum yani aslında haklısınız.

Dediğiniz gibi ikinci el olsa bile feleği şaşmış olacak tenilenmiş alınırsa ne kadar şaşar tahmin edin bir. Ben direk bu paraya cihaz önermem lakin herkesin durumu bir değil. Bunları göz önüne alarak alsın alan.

Bence alınmaz. Bu bütçede 2.el S9 Plus veya S9 bakabilirsiniz.

Android almayı düşünmüyorum hocam, halihazırda 12 Pro Max kullanıyorum 2inci bir telefon lazım oldu ondan bu tip sitelere bakınıyorum şu an, taksit yapmasıda beni cezbetti malum enflasyon olan bir ülkede taksit nimettir.

Direkt olarak yenilenmiş telefon önermem. Ne kalite kullandıkları belirsiz. Bu Teknosa'da olsa orada şu kalite burada bu kalite ürün kullandık deseler bile içini açmadan ve kaliteden anlamadıgın sürece kandıracaklar. Onu geçtim değişen tüm parçalar yan sanayi. Kaliteli dediklerine aldanma, a kalite dedikleri parça, orijinal parçanın yanına bile yaklaşamaz. Şahsen yenilenmiş 7 Plus alacağıma ikinci el 6 Plus'ya da düz 7 alırım daha iyi. Tabii ikinci el yenilenmiş cihaz dolu, dikkatli incelemek lazım. Yenilenmişmi yoksa orijinal ürünmü olup olmadıgını seri numarasından anlayabiliyoruz lakin kodlarını unuttum internette ufak bir araştırmayla bulabilirsin hocam.

Hocam halihazırda 12 Pro Max kullanıyorum 2inci bir telefon lazım oldugundan EasyCep, Teknosa, Hepsiburada ve Trendyol'daki satıcılara ve yorumlarına bakıyorum, EasyCep daha al benili geldi ve üstüne 9 taksit yapıyor vade farksız.

Android almayı düşünmüyorum hocam, halihazırda 12 Pro Max kullanıyorum 2inci bir telefon lazım oldu ondan bu tip sitelere bakınıyorum şu an, taksit yapmasıda beni cezbetti malum enflasyon olan bir ülkede taksit nimettir.

Hocam halihazırda 12 Pro Max kullanıyorum 2inci bir telefon lazım oldugundan EasyCep, Teknosa, Hepsiburada ve Trendyol'daki satıcılara ve yorumlarına bakıyorum, EasyCep daha al benili geldi ve üstüne 9 taksit yapıyor vade farksız.

Ana telefon olmayacaksa o zaman alınabilir ama sizde iPhone kullanıyorsunuz ve anlamalısınızki bataryası birkaç saate bitiyor. Arkadaşımdada aynı model var ve yanında powerbank taşıyor ahahaha.

Ana telefon olmayacaksa o zaman alınabilir ama sizde iPhone kullanıyorsunuz ve anlamalısınızki bataryası birkaç saate bitiyor. Arkadaşımdada aynı model var ve yanında powerbank taşıyor ahahaha.

Hangi modelini kullanıyor? Ben telefonu 2 seneden fazla olacak pil sağlığım %87'de 1.5 günü rahatlıkla çıkarıyor, evet bundan önce 8 Plus daha öncesinde 6S kullandım senelerce, 8 Plus 1 günü çıkarıyordu ama 6S çıkaramıyordu kısaca bataryanın MAh'ı yüksek oldugu sürece problem yok iphone tarafında, 7 Plus'un bataryası 8 Plus'la eş değer oldugundan 1 günü rahatlıkla çıkartır diye düşünüyorum,eğer sorun yaşarsam arabada şarj var zaten gerektiğinde takarım zaten 2inci telefonum olacağı için dert etmiyorum onları hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı