EasyCep'ten iPhone 8 Plus alınır mı?

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
EasyCep'ten yenilenmiş iPhone 8 Plus almayı düşünüyorum. Herhangi bir sorun çıkar mı?

8 bin lira bütçem var. Genelde sosyal medya için kullanacağım. Ara sıra oyunda oynarım.

Hocam onun yerine 2. el yenilenmemiş alsam nasıl olur?

Hocam 2.el öyle cihaz alacağınıza Realme 9 Pro veya Samsung A24'e bakabılırsınız.

İlla iPhone diyorsan yapacak bir şey yok.

Veya 2. el S20FE bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 Plus kullanıyorum. İlk sahibiyim. Şu an sosyal medya uygulamaları iOS 15 istiyor minimum. iPhone 8 Plus iOS 16'ya kadar güncellenebiliyor. Sizce mantıklı geliyor mu böyle söyleyince? A24 ya da üstte dedikleri gidi 2. el S20 falan bakın daha mutlu olursunuz. Kaç yıllık telefon yahu alınca insanı mutlu edecek yanı kamera hariç yok.

8 Plus kullanıyorum. İlk sahibiyim. Şu an sosyal medya uygulamaları iOS 15 istiyor minimum. iPhone 8 Plus iOS 16'ya kadar güncellenebiliyor. Sizce mantıklı geliyor mu böyle söyleyince? A24 ya da üstte dedikleri gidi 2. el S20 falan bakın daha mutlu olursunuz. Kaç yıllık telefon yahu alınca insanı mutlu edecek yanı kamera hariç yok.

Hocam zaten büyük ihtimal 1 sene falan kullanırım cihazı. Arabada kablosuz şarj etmek ve Apple CarPlay için almak istiyorum cihazı.

Hocam 2.el öyle cihaz alacağınıza Realme 9 Pro veya Samsung A24'e bakabılırsınız.

İlla iPhone diyorsan yapacak bir şey yok.

Veya 2. el S20FE bakabilirsiniz.

Redmi Note 12 Pro 5G nasıldır hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı