EasyCep'ten iPhone alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar ilk öncelikle selam, EasyCep'ten iPhone almayı düşünüyorum kozmetiği ve pili mükemeller olanlardan. İlk sorum sizce EasyCep'ten alınır mı? Çoğu insan problem yaşamış fakat aldıkları ürün a değil b kalite yani kozmetiği iyi durumda olanlar falan. Bakıp şubesine gittim telefonları inceledim ve incelemem sonucu telefonlarda bir problem görmedim, kamera ve ses bakımından. Sizce alınmalı mı? Bir de küçük bir sorum daha olacak bütçem çok fazla olmadığı için iPhone 12 mini, iPhone 11, iPhone X modellerini düşünüyorum Apple güncelleme getiriyor diye arkadaşlarım önermedi ama halen iPhone 7 kullananları görüyorum sizce alırsam pişman olur muyum?

Arkadaşlar ilk öncelikle selam, EasyCep'ten iPhone almayı düşünüyorum kozmetiği ve pili mükemeller olanlardan. İlk sorum sizce EasyCep'ten alınır mı? Çoğu insan problem yaşamış fakat aldıkları ürün a değil b kalite yani kozmetiği iyi durumda olanlar falan. Bakıp şubesine gittim telefonları inceledim ve incelemem sonucu telefonlarda bir problem görmedim, kamera ve ses bakımından. Sizce alınmalı mı? Bir de küçük bir sorum daha olacak bütçem çok fazla olmadığı için iPhone 12 mini, iPhone 11, iPhone X modellerini düşünüyorum Apple güncelleme getiriyor diye arkadaşlarım önermedi ama halen iPhone 7 kullananları görüyorum sizce alırsam pişman olur muyum?
Yenilenmiş telefon alınmaz. İkinci el temiz cihaz bulmaya çalış.

Ayrıca iPhone 12 mini ve iPhone 11daha güncelleme alan cihazlar. Güncelleme destekleri bittikten sonra 2-3 yıl daha güvenlik güncellemesi alır.

Alınmaz. Getmobilden aldım, orası da aynı mantıktır diye yazıyorum. Orda mükemmel şeklinde yazılan telefonlar eline geldiğinde kağıdı okuyorsun ekran, kasa, kamera ve batarya değişmiş oluyor ve bunları sitede belirtmiyorlar. Hemen iade ettim tabii. Girme bu işlere tavsiye etmem..

Şimdi ben 2 iPhone cihazımı oradan aldım batarya harici memnunum kimisi gelmiş alınmaz yazmış benim aldığım iPhone X de tek değişen batarya gerisi orijinal cihazın bataryasıda 6 saat falan gidiyor kimine göre iyidir kimine göre kötü zaten ücretsiz batarya değişim hizmeti sunuyorlar.

Geri
Yukarı