EasyCep'ten yenilenmiş iPhone alınır mı?

Sefaltnts3945

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben EasyCep'ten iPhone 6S alacağım. Kasanın, bataryanın vb. yan sanayi ile değiştirileceğini biliyorum. Bunu göze alarak soruyorum, cihazlarda çizik kırık olur mu?
Ve bazı şeylerin yan sanayi ile değiştirilmesi sıkıntı çıkarır mı? Bataryayı biliyorum daha hızlı bitiyormuş şarjı ama ben diji batarya ile değiştiririm zaten. Bunlara dikkate alıp cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben EasyCep'ten iPhone 6S alacağım. Kasanın, bataryanın vb. yan sanayi ile değiştirileceğini biliyorum. Bunu göze alarak soruyorum, cihazlarda çizik kırık olur mu?
Ve bazı şeylerin yan sanayi ile değiştirilmesi sıkıntı çıkarır mı? Bataryayı biliyorum daha hızlı bitiyormuş şarjı ama ben diji batarya ile değiştiririm zaten. Bunlara dikkate alıp cevap verirseniz sevinirim.

İlla iPhone istemiyor bütçe kısıtlıysa Android bakabilirsiniz. Sanırım 1 sene garanti veriyor öyle firmalar. 1 sene sonra masraf çıkarabilir.

Bazı parçalar muadil olarak takılıyor. Örneğin orjinal bataryayı apple hariç başka yerde bulmak çok zor. Genel olarak orjinal olmasa da kaliteli parça kullanıldığı söyleyebilirim. 14 gün içinde iade hakkı var.

Yenilenmiş iPhone alınmaz.

Geri
Yukarı