EasyNote ENTG71BM RAM Yükseltme

1VUUUR1

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar, laptop modeli ve markası: Packard Bell EasyNote ENTG71BM. Yakın zamanda fan arızası yaptı ve mahalle bilgisayarcısına götürdüm; abi de sağ olsun anakartı yakmış, yerine değişik bir model anakart takıldı. Eski işlemci Celeron N2840 2 çekirdekli idi, şimdi Pentium N3540 4 çekirdekli oldu. RAM ve SSD yükseltmesi yapmak istiyorum. Yapmak mantıklı mı? Yapacaksam hangi ürünleri almam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar, laptop modeli ve markası: Packard Bell EasyNote ENTG71BM. Yakın zamanda fan arızası yaptı ve mahalle bilgisayarcısına götürdüm; abi de sağ olsun anakartı yakmış, yerine değişik bir model anakart takıldı. Eski işlemci Celeron N2840 2 çekirdekli idi, şimdi Pentium N3540 4 çekirdekli oldu. RAM ve SSD yükseltmesi yapmak istiyorum. Yapmak mantıklı mı? Yapacaksam hangi ürünleri almam gerekiyor?

Bu ramden alabilirsin tek slotun var daha yükseltemezsin.

Ram veya SSD taksanda oyun oynayacaksan çoğu oyunu kaldırmaz csgo gta5 dahil buna.

Bu RAM'den alabilirsin tek slotun var daha yükseltemezsin.

RAM veya SSD taksanda oyun oynayacaksan çoğu oyunu kaldırmaz CS:GO GTA 5 dahil buna.

Babamın iş bilgisayarı olduğu için ofis vs. bunların bir tık daha hızlı olması için çok sağ olun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı