Easynote TM85 Mac Os X Mavericks Dual Boot

uurbaba12

Hectopat
OS X 10.9 Install USB (13A603) raw indirip suse imagewriter ile 16gb flash diske yazdırdım.

Harddisk üzerinde yer ayırma ve biçimlendirmeyi sorunsuz tamamladım.

1rg2.jpg

Usbden boot etmek istediğim zaman usbyi seçtikten sonra siyah ekranda kaldım.

sbtg.jpg

İkinci yolu yani usb bootu seçtikten sonra 1 e basarak diğer bootu açmak istedim ama resimdeki yer açıldı.

go23.jpg

Bende os x install usb ile kuruluma geçip tamamladım :)

Kurulumdan sonra videoda ki gibi aynı boot yüklemeleri ve ayarları yaptım.

Usb olmadan bilgisayarı açtığım zaman böyle bir menü geldi. Buradan hiçbir şey yapamadım.

5k1y.jpg

Yine usb ile boot ettim normal olarak yine açılmadı, sonra ki açılışta 1 e basarak yine aynı yere geldim. BabaMw(mavericks) i açtım sorunsuzca.(Windows içinde SYSTEM RESERVED ı açıyorum)

Ses kartını kext ile kurdum yeniden başlamadan çalıştı ve mikrofonumdanda kendi sesimide duyuyordum. Düzelir diye yeniden başlatayım dedim ve burda ki hatayı aldım.(iki kere yeniden başlattım ama <panic> yazısını görünce bir hata olduğunu anladım)

rlop.jpg

3 gündür usb bellek olmadan Windowsu açamıyorum :))

Bunlarda bios ayarlarım.
0ugi.jpg

iopk.jpg

jdn4.jpg

FakeSMC sorunsuz kurdum, videodaki sıraya göre gittim zaten ve ses kartını kurmadan önce usb boot ile kapanıp açılıyordu sonradan ses kartı hatasını aldım.

Ben videoda ki gibi yaptım oldu. Açıldı falan filan sıkıntısız ama otomatik açılmasını yapamadım. İşlemlerin sonunda bilgisayarım vasat hale döndü, usbmi kurtarmak için bir ay uğraştım o da bozuldu :D yani tavsiye etmiyorum kesinlikle yapmayın

Ben videoda ki gibi yaptım oldu. Açıldı falan filan sıkıntısız ama otomatik açılmasını yapamadım. İşlemlerin sonunda bilgisayarım vasat hale döndü, usbmi kurtarmak için bir ay uğraştım o da bozuldu :D yani tavsiye etmiyorum kesinlikle yapmayın
Ben yinede denemek istiyorum. Özelden yardımcı olsanız bazı yerleri size sorsam sevinirim :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı