EasySkins güvenilir mi?

EasySkins sitesinden herhangi bir skin almış veya siteyi kullanmış olan biri varsa nasıl bir site olduğunu söyleyebilir mi?
Hocam CS:GO için olan siteyi söylüyorsanız ben çok kullandım envanterime de birkaç skin çektim. Ücretsiz coin alabiliyorsunuz ama baya çok aldıktan sonra daha vermiyor. Skin almak için Bynogame ya da Bitskins vs. kullanmanız daha iyi olur çünkü orası market değil.

Her gün 10 coins vermesi gerekiyor yani bir süre sonra günlük coin vermeyi mi bırakıyor? (Bu arada coin kazanarak skin almaktan bahsetmiştim zaten.)
Hocam bir süre dediğim az bir süre değil. Ek olarak biraz oynamanız gerekiyor yoksa çekemiyorsunuz. Onun dışında güzel bir skin çekmeye yetecek kadar veriyor emin değilim ama ben 200-300 coin falan almışımdır ücretsiz.

Hocam bir süre dediğim az bir süre değil. Ek olarak biraz oynamanız gerekiyor yoksa çekemiyorsunuz. Onun dışında güzel bir skin çekmeye yetecek kadar veriyor emin değilim ama ben 200-300 coin falan almışımdır ücretsiz.
Crash oynarak katlamayı düşünüyorum coinsleri ve altta crash ekranında diğer oynayan kişiler gözüküyor. 1000 coins katladıklarını görüyorum. Onlar bot mu yoksa gerçek insan mı? 7 oynamaya bıçak alınabilir çünkü.

Crash oynarak katlamayı düşünüyorum coinsleri ve altta crash ekranında diğer oynayan kişiler gözüküyor. 1000 coins katladıklarını görüyorum. Onlar bot mu yoksa gerçek insan mı? 7 oynamaya bıçak alınabilir çünkü.
Hocam haklısınız ben de öyle yaptım ama 7 kere üst üste katlamanız cidden zor. Özellikle crashta. Bot değiller gerçekler ama çok parası olan insanlar sitede.

Aldığınız skinlerin toplam değeri kaç TL?
Ben ücretsiz 10 coinden 2 dolar yapabildim maksimum(Bu arada yaklaaşık 180 yaptım ve bunu çok zor katladım). Çektiğim itemler 70 TL yaklaşık ama 19 TL yatırdım siteye. Hepsini crashtan katlasam da yüksek miktarlar katlamak zor.

Ben ücretsiz 10 coinden 2 dolar yapabildim maksimum. Çektiğim itemler 70 TL yaklaşık ama 19 TL yatırdım siteye. Hepsini crashtan katlasam da yüksek miktarlar katlamak zor.
Peki skin çekerken herhangi bir limiti var mı yoksa 2 günde hiç oyun oynamadan 10 coins alsam 20 coine bir skin alabilir miyim?

Peki skin çekerken herhangi bir limiti var mı yoksa 2 günde hiç oyun oynamadan 10 coins alsam 20 coine bir skin alabilir miyim?
Dediğim gibi oynadıktan sonra istediğinizi çekebilirsiniz. Onu tam hatırlamıyorum ya 100 coine katlamanız lazım ya da 1-2 el oynamanız. Deneyin oynadıktan sonra çekemezseniz 100 yapmaya çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı