EBA akademik destek "işleminiz tamamlanıyor. Lütfen bekleyiniz" yazısı çözümü

Ulas998

Decapat
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar 2 gün önce EBA akademik destek sisteminde 1.TYT deneme sınavına girmiştim. Sınavı bitirdikten sonra puan hesaplama bölümünde bug oluşup "işleminiz tamamlanıyor. Lütfen bekleyiniz" yazısı çıkıp donuyordu. Farklı tarayıcılardan girip, hesaptan giriş çıkış yapsanız bile açılış ekranınında bu yazı ile donuyordu. Çözümünü uzun uğraşlar sonucu deneyerek buldum.

Çözümü:

Google Play veya Apple marketten EBA akademik destek cep uygulamasını indirin. Sonra hesabınıza giriş yapın muhtemelen 1.TYT deneme sonuçlarınız hemen karşınıza çıkacak. Sonuçları gördükten sonra telefondaki hesabınızdan çıkın. Böylece farklı platformlarda EBA akademik desteğe giriş yapabileceksiniz.

Yapamazsanız veya farklı bir teknik sorun varsa yazın elimden geleni yaparım.

Bende de aynı sorun oluştu mobil bir cihazdan indirip girdim ama hala PC'de aynı sorun var :/

Dosya Ekleri

• 1605771593944.png
    1605771593944.png
    38,3 KB · Görüntüleme: 125
Bu hatanın çözümü için çok uğraştım İnstagramdan 4-5 kişiden yöntemleri denedim maleesef yine aynı hata vermeyi devam ediyor. Okunuzdaki İdare veya Rehberlik vs. ile görüşün. Olmazsa Eba Desteği arayın yapabileceğiniz başka birşey yok maleesef

Merhabalar 2 gün önce EBA akademik destek sisteminde 1.TYT deneme sınavına girmiştim. Sınavı bitirdikten sonra puan hesaplama bölümünde bug oluşup "işleminiz tamamlanıyor. Lütfen bekleyiniz" yazısı çıkıp donuyordu. Farklı tarayıcılardan girip, hesaptan giriş çıkış yapsanız bile açılış ekranınında bu yazı ile donuyordu. Çözümünü uzun uğraşlar sonucu deneyerek buldum.

Çözümü:

Google Play veya Apple marketten EBA akademik destek cep uygulamasını indirin. Sonra hesabınıza giriş yapın muhtemelen 1.TYT deneme sonuçlarınız hemen karşınıza çıkacak. Sonuçları gördükten sonra telefondaki hesabınızdan çıkın. Böylece farklı platformlarda EBA akademik desteğe giriş yapabileceksiniz.

Yapamazsanız veya farklı bir teknik sorun varsa yazın elimden geleni yaparım.

Ya ben onları da denedim. 1 gündür uğraşıyorum bana yardımcı olur musunuz?

Bende de aynı sorun oluştu mobil bir cihazdan indirip girdim ama hala PC'de aynı sorun var :/

Hemen anlatıyorum. Ekrana sağ tıklayıp ögeyi denetleye (incele) basın sonrasında sağda çıkan penceredeki mavi koda sağ tıklayıp delete Element'e basın. Ardından açılan pencerenin sağ üstündeki X(kapatma) tuşuna basarak sorununuzu geçici olarak çözebilirsin.

Geri
Yukarı