EBA Bilgisayarı Nasıl Yapılır?

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba arkadaşlar, bu rehberde size nasıl EBA Canavarı yapacağınızı öğreteceğim. Lütfen adımları dikkatli izleyin ve beyninizi kullanmayın. Aksi halde işlem başarılı olmayabilir.

1- İşlemci seçimi; Parça seçimi olarak EBA'da 60 FPS oynatması için tabii ki İmtel Kor i5 tercih ediyoruz (!) Genelde sarı site üzerinden 100 TL satılan işlemciye 15 TL teklif ederek kendimize sövdürüyoruz, ürünü kötülüyoruz ve satıcıyı bezdirerek ürünü alıyoruz. Tabii ki bunu satarken çok öveceğiz (!) Sonuçta i5 (!)

2- Anakart seçimi; Anakart FPS etkilemez kardeşim, bul en ucuza bulduğunu (!)

3- RAM seçimi; 4 GB Turbox RAM bu iş için yeterli olacaktır.

4- Ekran Kartı seçimi; çocuk oyun oynamasın 😡 Onboard kullanıyoruz.

5- Kasa ve PSU; Kasa mı? Kasa tüm parçalardan pahalı olmalı (!) Sonuçta RGB +20 FPS demek. PSU kısmında PSU almıyoruz patates ile şehir cerayanını arıtarak kullanmamız daha P/F olacaktır.

Sanırım şimdi satış kısmına geldik, başlığa "i5 Süper EBA Canavarı" Yazıyoruz, ve tüm ürünleri överek anlatıyoruz artı olarak RGB ve yerli üretim PSU'yu unutmuyoruz. 500 TL'ye topladığımız sisteme 6000 TL yazarak çok güzel küfürler alıyoruz ve Letgo'dan ban yiyiyoruz. 🥰

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük TurboX mizahımızı aldık, yine gülemedik ama olsun.
Günlük geceye şarkı bırak konumuzu aldık. Yine kurallar gereği bir şey diyemedik. 🥰

Günlük geceye şarkı bırak konumuzu aldık. Yine kurallar gereği bir şey diyemedik. 🥰

tm vbios ab turbox mizahı yapmaya devam et arada güleriz 3 deyince 1 2 4. Bu arada bu üstün mizah yeteneği neye borçlusun anlatsana biraz. Kurallar gereği sana çok sert şeyler derdim ama ban yemek istemiyorum, iyi forumlar sana 😆

Son düzenleme:

Geri
Yukarı