Çözüldü EBA canlı ders 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wreizy

Centipat
EBA canlı derse girmeye çalıştığımda 0x000007b hatasını alıyorum. Önceden GTA 5 açılmıyordu mvsp 140 DLL hatasını alıyordum sonra internetten elle düzeltmeye çalıştım düzeldi. Ama bu sefer EBA canlı derse giremiyorum. Technopat'ın videosunu izledim ama 4. dakikadan sonra anlamadım. Yardım eder misiniz?

Son düzenleme:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll

Yukarıdakini silin, aşağıdakileri yükleyin:
Çoklu dosya indirmeye izin verin. Programları kurarken zaten yüklü olduğuna dair bir hatayla karşılaşırsanız yüklü olanı kaldırıp yeniden deneyin.

Sorununuz çözülürse belirtin, çözülmezse yeniden rapor oluşturun.

Çoklu dosya indirmeye izin verin. Programları kurarken zaten yüklü olduğuna dair bir hatayla karşılaşırsanız yüklü olanı kaldırıp yeniden deneyin.

Çözüm

msvcp140.dll den birkaç tane var msvcp140.dll_1.dll msvcp140.dll_2.dll msvcp140.dll_codecvt_ids.dll

Dediklerini yaptım, yüklü olanları sildim, verdiğiniz linktekileri yükledim. Şu anda dersim olmadığı için deneyemiyorum, teşekkür ederim, inşallah olmuştur.
İşe yararsa durumdan bilgilendirebilir misiniz? İşe yaramazsa yeniden hata raporu oluşturun.

C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Yukarıdakileri silin, aşağıdakileri yükleyin:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı