EBA canlı ders "0xc000007b" hatası

Bir daha yükleyin, kurulumlarında hata aldınız mı?
Hayır almadım tekrar deneyeyim.
1600083966216.png
Halen gözükmüyor.

Pekala, o zaman sorununuzu kendiniz çözebilecek kapasitedesinizdir umarım. Sonuçta sırf yorum yapmak için yazıyorum. Kesinlikle yeniden başlatma işleminin arka plandaki uygulamaları kapatmasıyla ve bazı değişiklikleri kaydetmesiyle alakası yok.

Düzelmedi. Sırf yorum yapmak için yapmayın dostum ben bunları akıl edebilecek kapasitedeyim Allah'a şükür.

Eğer söylenenleri uygulamayıp burada millete klavye delikanlılığı yapacaksan hiç konu açma. O programları yükledikten sonra yeniden başlatmak gerekir, @Bora Dere hocam çok doğru söylemiş.

Eğer söylenenleri uygulamayıp burada millete klavye delikanlılığı yapacaksan hiç konu açma. O programları yükledikten sonra yeniden başlatmak gerekir, @Bora Dere hocam çok doğru söylemiş.

Dostum bildiğim şeyleri yazıyorsunuz sonra neden ben böyle yazdım oluyor. Aynı şeyi birçok konuda da yaşıyorum sizin gibi cok insan var bir şey bilmeden sırf yorum olsun diye yazan. Bu forumun tek kötü yanı da bu çok boş yapan insan var .Yardım edin diyorum PC resle diyorsun yapma yaw.

Dostum bildiğim şeyleri yazıyorsunuz sonra neden ben böyle yazdım oluyor. Aynı şeyi birçok konuda da yaşıyorum sizin gibi çok insan var bir şey bilmeden sırf yorum olsun diye yazan. Bu forumun tek kötü yanı da bu çok boş yapan insan var. Yardım edin diyorum PC resetle diyorsun yapma yav.

Önce adam akıllı Türkçe yazmayı öğren.

Eğer burada konu açmış isen, söylenenlere uyup tepki göstermeyeceksin. Ayrıca buraya sorununun cevabını yazıyoruz, eğer biliyorsan konu açarak boş yapan sen olmuş oluyorsun.

@nisAa aşağıya linkini bıraktığım konudaki işlemleri deneyin. Düzelmezse yeni bir konu açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı