EBA canlı ders açılmıyor

EBA canlı dersi kurdum fakat uygulama yok. Sadece uninstall var bunu tekrar tekrar yaptım, çözüm elde edemedim. Yardım edin.

Tarayıcın üzerinden girerken derse üstte '... Uygulamayı aç' şeklinde bir şey çıkması lazım oradan izin verip öyle girmen lazım (en azından geçen sene öyleydi)

Hocam gözünüzü seveyim 2 adımda söyleyin bana :D
Neyse ceza yersem de iyilik için yemiş olayım :D
1- EBA'ya giriş yapın.
2- Yaptıktan sonra sol tarafta böyle bir kısım çıkacak. Kırmızı ile işaretlediğim yere tıklayın.
1598857238625.png

3- Tıkladıktan sonra yukarıda böyle bir ekran ortaya çıkacak. Yeşil tuşa basıp indirin. Sonraki, ileri ileri diyerek de kurulum yapın. Yapamazsanız "Canlı Derse Nasıl Katılabilirim?" videosunu izleyin. Daha detaylı anlatıyor.
1598857254345.png

4- En son kısımda da bu kısımda canlı dersiniz gözüktüğünde direkt olarak katılıyorsunuz tıklayıp.
1598857331169.png

Neyse ceza yersem de iyilik için yemiş olayım :D
1- EBA'ya giriş yapın.
2- Yaptıktan sonra sol tarafta böyle bir kısım çıkacak. Kırmızı ile işaretlediğim yere tıklayın.
Eki Görüntüle 653383
3- Tıkladıktan sonra yukarıda böyle bir ekran ortaya çıkacak. Yeşil tuşa basıp indirin. Sonraki, ileri ileri diyerek de kurulum yapın. Yapamazsanız "Canlı Derse Nasıl Katılabilirim?" videosunu izleyin. Daha detaylı anlatıyor.Eki Görüntüle 653386
4- En son kısımda da bu kısımda canlı dersiniz gözüktüğünde direkt olarak katılıyorsunuz tıklayıp.
Eki Görüntüle 653387
Çok teşekkürler hocam iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı