Çözüldü EBA canlı ders "Bağlanıyor.." sorunu.

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

byPisiko

Femtopat
Daha fazla  
"EBAZOOM Canlı Ders" adlı uygulamadan canlı dersime giremiyorum. İşletim sistemim Windows 8.1. Eskiden derslere bağlanabiliyordum ama artık bağlanamıyorum. İnternetimde herhangi bir sıkıntı yok. Uygulama güncel. İşletim sistemiyle de bir sorun yok. Başka bir Bilgisayardan girdiğimde giriliyor. Diğer girdiğim bilgisayar da Windows 8.1; tüm driverlar güncel. Umarım bir çözüm bulunur. Bu ilk forumum. Hatalarım, kusurlarım varsa lütfen kusura bakmayın.

Çözüm
Visual Studio ve 'vc_redist' kurulu ve güncel. Tek sorunum Framework yazılımının en son sürüme güncellenememesi.

Sistemimi yükseltmem mümkün değil. Maddi açıdan. Bilgisayarımın kaldıramadığı oyunları abimin laptopundan oynuyorum. Ama benim bilgisayarımda ekran kartı sayesinde ayakta.
Çoğu oyunu kasmadan oynayabiliyorum.
Sorun çıkarmıyor.
Framework güncellenmiyor ise başka bir sürümü yüklüdür. Denetim masasından kaldır ve diğer setup ile kur.
Visual Studio ve 'vc_redist' kurulu ve güncel. Tek sorunum Framework yazılımının en son sürüme güncellenememesi.
RAM'in yeterli sayılabilecek bir düzeyde ancak işlemcin düşük sayılabilir. Dediklerimi uygulamayı dene. Ayrıca sistemini yükselt.

Sistemimi yükseltmem mümkün değil. Maddi açıdan. Bilgisayarımın kaldıramadığı oyunları abimin laptopundan oynuyorum. Ama benim bilgisayarımda ekran kartı sayesinde ayakta.
Sorun çıkarmıyor.

Sorun çıkarmıyor.
Framework güncellenmiyor ise başka bir sürümü yüklüdür. Denetim masasından kaldır ve diğer setup ile kur.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı