EBA canlı ders indirme

ZTAlp

Centipat
Dostlar ben macOS kullancısıyım ve EBA canlı dersi indiremiyorum sonra fark ettim ki EBA'da macOS içinde video var açtım izledim.
Adamda iki tane seçenek var.

Ekran Resmi 2020-09-01 16.53.28.png

Bende ise bir tane adam oradan başlata basıp devam ediyor ve sorunu hallediyor ama bende olmadıgı için devam edemiyorum.

Ekran Resmi 2020-09-01 16.53.43.png

Şu an bir şey yapamıyorum yardım edebilecek var mı? Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Dostum, Zoom indir ve şu scripti kullan. Ben de Linux kullanıcısıyım ve bende çalıştı.

Kullandığın tarayıcının geliştirici seçeneklerini aç, Canlı Ders sayfasına gel ve tarayıcının geliştirici ayarlarındaki konsol kısmına o kodları yapıştır.

Hocam Discord verme şansınız var mı?

Üyelerin özelden yardım etmesi yasak diye biliyorum.

Script'in yorum satırında nasıl kullanabileceğiniz yazmakta. İsterseniz görsellerle anlatabilirim buradan.

1- Zoom uygulamasını cihazınıza kurun.
2- EBA Hesabı ile Giriş Yap adresine gidin, gerekli girişleri yapın, Canlı Dersler sayfasına gelin
3- F12 tuşuna basın
4- Bu kodu kopyalayıp yapıştırın, enter'a basın. (Firefox'da kopyala yapıştır uyarısı verebilir, gerekenleri yapın)
5- Ders adları listelenecek. İstediğiniz dersin numarasını girin.
Zoom linkine yönlendirilip, derse bağlanacaksınız. Bu kadar.

Scriptteki link çalışmıyor ama EBA'ya girdiğinizde bulunan "Canlı Dersler" sekmesi de aynı işlevi görüyor.

Görsel Anlatım

EBA'ya girdiniz, soldaki sekmelerden "Canlı Dersler" kısmına tıkladınız.

canli1.png

Sonra böyle bir ekran geldi:
canli2.png

Sonra Geliştirici Araçları'nı açtınız (Chrome'da F12) ve "Console" sekmesini açıp kodu yapıştırdınız.

canlix.png

Bu kadar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı