EBA canlı ders VCRUNTİME140.dll hatası

1. Hayır, görünmüyor.
  2. Fotoğraf değil, rapor istedik. Rehberi harfi harfine uygulayın ve oluşan raporu Google Drive, Yandex.Disk, MediaFire gibi yerlere herkese açık olacak şekilde yükleyin.
[/QUOTE
  1. Hayır, görünmüyor.
  2. Fotoğraf değil, rapor istedik. Rehberi harfi harfine uygulayın ve oluşan raporu Google Drive, Yandex.Disk, MediaFire gibi yerlere herkese açık olacak şekilde yükleyin.
rapor paylasmasını bilmiyordum biraz gec attım kusura bakmayın

C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll

Üsttekileri silip bunları kurun.
Birden çok dosya indirmeye izin verin. Bunlardan herhangi birisinin kurulumunda sorun yaşarsanız sorun çıkaran yazılımı (hem x86 hem de x64) denetim masasından kaldırıp attığım linklerden yükleyin.

C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll

Üsttekileri silip bunları kurun.
Birden çok dosya indirmeye izin verin. Bunlardan herhangi birisinin kurulumunda sorun yaşarsanız sorun çıkaran yazılımı (hem x86 hem de x64) denetim masasından kaldırıp attığım linklerden yükleyin.
msvcp140.dll sildım ama VCRUNTİME140.DLL silmek icin trustedlnstaler izni gerek diyor

Dediğiniz yazılımları hepsini yükledim, EBA Canlı Ders .dll hatası vermiyor ama artık açılmıyor.
Zaten açılmayacak, canlı ders vakti geldiği zaman tarayıcı üzerinden EBA'ya giriş yapıp "Katıl" diyeceksiniz.
Online ders yokken açılmaması normal diye biliyorum, yanlışım varsa kullanan arkadaşlar düzeltirse sevinirim.
Evet, doğru. El ile açılmıyor, tarayıcı üzerinden "Katıl" denmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı