EBA Ders için Tablet Tavsiyesi

muzan

Kilopat
Makaleler
18
EBA üzerinden canlı ders anlatmak üzere bir tablet arıyorum. Yanında kalemi bulunan bir model arıyorum. Bütçe olarak 1000-2000 TL arası önerilere açığım.

EBA üzerinden canlı ders anlatmak üzere bir tablet arıyorum. Yanında kalemi bulunan bir model arıyorum. Bütçe olarak 1000-2000 TL arası önerilere açığım.
Fiyatı 2300TL olduğundan bütçeni biraz aşıyor ama bunu önerebilirim.

Fiyatı 2300TL olduğundan bütçeni biraz aşıyor ama bunu önerebilirim.
Kesinlikle bunu öneririm. Çok F/P bir tablet.

Kalemi olması çocuğunuz için güzel bir artı. Yana boş sayfa açar, yana canlı dersini açar. Not eder bir yandan, bir yandan hocasını dinler :)

Tab A 10.1'de düşünebilirsiniz.
@cagancandas M20 işlemcisi olunca ne oluyor? Bence gayet güzel bir işlemci fiyatına göre.

Kesinlikle bunu öneririm. Çok F/P bir tablet.

Kalemi olması çocuğunuz için güzel bir artı. Yana boş sayfa açar, yana canlı dersini açar. Not eder bir yandan, bir yandan hocasını dinler :)

Tab A 10.1'de düşünebilirsiniz.
@cagancandas M20 işlemcisi olunca ne oluyor? Bence gayet güzel bir işlemci fiyatına göre.
Fiyatına göre iyi denilebilir ama bence 2020 için yetersiz. 2200'e s6 lite varken alınmaz bence.
HUAWEI MatePad 10.4 | HUAWEI Mağazası TÜRKİYE bu model de oldukça iyi. S6 Lite'dan daha başarılı bana göre.

Tab a kutu içerisinden s pen çıkmıyor sanırım, evde eski note 2 var kalemi çalışıyor, bu tablet için uyumlu olur mu?
İşini görür.
2500 seviyelerine çıkabilirsen iPad öneririm.

Bu model güzel bir tercih olacaktır.
Tab a kutu içerisinden s pen çıkmıyor sanırım, evde eski note 2 var kalemi çalışıyor, bu tablet için uyumlu olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı