EBA'da "grup bulunmamaktır" hatası

supreme00

Decapat
Daha fazla  
10. sınıf öğrencisiyim. Geçen sene normal bir şekilde sınıfımın grubundayken bu yıl EBA'da hiçbir grupta değil olarak görünüyorum. Herhangi bir nakil işlemim veya öyle bir şeyim olmadı. Arkadaşlarıma sorduğumda(başka okulda) gruplarında görünüyorlar. Kendi sınıfımdan kimseye ulaşamadığım için onlara da soramıyorum. Aranızda bu sorunu yaşamış olanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgilerimi güncelle butonuna tıkladınız mı?
1630866820393.png

10. sınıf öğrencisiyim. Geçen sene normal bir şekilde sınıfımın grubundayken bu yıl EBA'da hiçbir grupta değil olarak görünüyorum. Herhangi bir nakil işlemim veya öyle bir şeyim olmadı. Arkadaşlarıma sorduğumda(başka okulda) gruplarında görünüyorlar. Kendi sınıfımdan kimseye ulaşamadığım için onlara da soramıyorum. Aranızda bu sorunu yaşamış olanlar var mı?

Aynı durum bende de var.

Ben de de öyle hocam.

Hocam kusura bakmayın internet sorunları nedeniyle epey geç yazmak zorunda kalıyorum. Evet belki de 20-30 kez bilgilerimi güncellemeyi denedim ama sorun devam ediyor. Sanırım birçok kişide var bu sorun.

Hocam 2 yıl olmuş ama bende de aynı sorun var. Nasıl çözdünüz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı