EBay'de açılan ilanım arama sonuçlarında görünmüyor

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba. Elimde bir oyundaki nadir bir oyun içi öğeye erişmeyi sağlayan dijital bir kod mevcut. Bunu döviz cinsinden yabancılara satmak istediğimden eBay üzerinde bir ilan oluşturdum. İlanı yayımladım, ilan sayfasında "your item is for sale" yazısı görünüyor ancak ilan başlığını sitede arattığımda benimle aynı ürünü satan farklı satıcıların ilanı karşıma çıkarken benim kendi ilanım arama sonuçlarında çıkmıyor. Haliyle de müşterisini bulma imkanım olmuyor, yalnızca ilan bağlantısıyla kendi ilanıma erişebiliyorum. İlan bağlantısını başkasına gönderdiğimde linke basıp ilanımı görüntüleyebiliyor. İlanı dün gece oluşturmuştum. Bunu nasıl çözebilirim, teşekkür ederim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sattığınız ürün nedir? Büyük harf küçük harfe kadar denediniz mi? Ya da çıkartıp bir daha ilana koyun.
Sattığım ürün bu, aşağıya bağlantısını bıraktım. Büyük - küçük harf denemedim. Benim tahminimce kargo kısmını tam düzgün seçemedim ya da yanlış oldu, o yüzden mi göstermiyor acaba diye düşünüyorum. Nasıl düzelteceğim o kısmı bilemedim.

Sattığım ürün bu, aşağıya bağlantısını bıraktım. Büyük - küçük harf denemedim. Benim tahminimce kargo kısmını tam düzgün seçemedim ya da yanlış oldu, o yüzden mi göstermiyor acaba diye düşünüyorum. Nasıl düzelteceğim o kısmı bilemedim.

Hocam çok yöntem denedim ama gerçekten göremedim. Bir yurt dışı kargoyu Yurtiçi Kargo'yu da açmayı denesenize varsa.

Hocam çok yöntem denedim ama gerçekten göremedim. Bir yurt dışı kargoyu Yurtiçi Kargo'yu da açmayı denesenize varsa.
Hocam biraz kurcaladım ancak maalesef kargo seçeneklerinde Yurtiçi kargo görünmüyor. UPS, DHL ve diğer adını ilk kez duyduğum yabancı kargo firmaları yazıyor. Nasıl bir sistem çözemedim ya, birkaç kez düzenledim ilanı ama yok arama sonuçlarında gözükmüyor.

Hocam biraz kurcaladım ancak maalesef kargo seçeneklerinde Yurtiçi Kargo görünmüyor. UPS, DHL ve diğer adını ilk kez duyduğum yabancı kargo firmaları yazıyor. Nasıl bir sistem çözemedim ya, birkaç kez düzenledim ilanı ama yok arama sonuçlarında gözükmüyor.

Yurt içi derken kargo değil Ülke içi anlamında dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı