EBay'den ekran kartı önerisi

Bütçe
400 dolar altı.

mertemretoprak

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sağlık
Merhaba arkadaşlar Almanya'dan ekran kartı aldıracağım fiyat performans olarak RX 5700 XT iyi gibi göründü bu ilanlarda bu fiyatlara koyulmuş anlayanlar bakabilir mi acaba alınır mı? Ya da neler önerirsiniz 400 dolar altı bütçeye.

Bir de ileriye yönelik anakart olarak ne önerirsiniz yine EBay'den alacağım 100-150 dolar civarı en iyi anakart ne alabilirim?

Not: Ebay.de den alacağım.
Şimdilik 1600X ile kullanacağım ileride işlemciyi de değiştireceğim 5600X düşünüyorum ona göre bir GPU ile anakart önerirseniz sevinirim birkaç güne geri gelecekler.

Son düzenleme:
Ekran kartı olarak bence RTX 3060 ya da 3070 alabilirsin. Uzun süre idare edecektir, anakart olarak da B450 chipset'li anakartlar bütçenin yakınlarında. Ama böyle güçlü bir ekran kartı, gelecekte alacağın güçlü işlemci ile daha düşük performanslı anakart iyi gitmeyebilir. Benim tavsiyem R5 5600X ile X470 ya da B550.

Merhaba arkadaşlar Almanya'dan ekran kartı aldıracağım fiyat performans olarak RX 5700 XT iyi gibi göründü bu ilanlarda bu fiyatlara koyulmuş anlayanlar bakabilir mi acaba alınır mı? Ya da neler önerirsiniz 400 dolar altı bütçeye.

Bir de ileriye yönelik anakart olarak ne önerirsiniz yine EBay'den alacağım 100-150 dolar civarı en iyi anakart ne alabilirim?

Not: Ebay.de den alacağım.
Şimdilik 1600X ile kullanacağım ileride işlemciyi de değiştireceğim 5600X düşünüyorum ona göre bir GPU ile anakart önerirseniz sevinirim birkaç güne geri gelecekler.
Ebay de bir sürü fake gpu vakası yaşanmıştı arkadaşınız Almanya'da ise mediaMarkt a gidip kendisi alabilir.

eBay de bir sürü fake GPU vakası yaşanmıştı arkadaşınız Almanya'da ise Mediamarkt'a gidip kendisi alabilir.

Maalesef çoğu teknoloji mağzasında stok bitmiş ya da Türkiye'den daha yüksek fiyat anca 2.el eBay de normaldi fiyatlar ama onlarda da sıkıntı olabiliyorsa hiç bulaşmaya gerek yok 2. el e artık stok bekleyeceğiz o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı