eBay'den İphone Kılıfı Almak

Necdet Efe

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda kafamı İphone kılıflarına çok taktım ama bir türlü güzel bir kılıf bulamadım. Apple Store'daki kılıflara baktığımda çok beğenmedim. Sizce Ebay kılıf satın almak güvenli mi? Çünkü fiyatlara bakıyorum 1 dolar, 2 dolar. Bazen 7-8 dolara kadar çıkabiliyor ama sizce biraz fazla ucuz değil mi, ne düşünüyorsunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
AliExpress sitesi var genellikle bu tarz ürünleri satıyorlar. Sokakta satılan kılıflar da buralardan geliyor. Bakın isterseniz.

Ben ebay'dan alışveriş yapmadım ama tanıdık birisi orjinal iphone şarj aleti almıştı, öyle yazıyordu . Orjinal gelmedi ve yaklaşık 30-40 gün arası sürdü gelmesi. Alacaksanız satıcıyı iyi seçmelisiniz.

Bence ülkemizden kolay temin edilebilecek ürünler için yurt dışına bulaşmayın. Benim 5S uzay grisi telefonum var ve ona 20 TL'ye şeffaf aynı renkte kılıf aldım. Gören herkes çok beğendi ve size tavsiyem yurt dışına bulaşmayın. (y)

1YX0pD.jpg
LpL0v1.jpg
nABobg.jpg
rg7v0M.jpg
RJqRDG.jpg

Güncelleme: 3 tane kılıf sipariş etmiştim 2 si geldi ama hala birinin bekliyorum. 1 aydan fazla oldu ama deydi mi ? Diye sorarsanız eyer bence deydi çünkü gerçekten de güzel kaplar seçmişim :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı