Ebrar bilgisayar güvenilir mi?

197823

Kilopat
Arkadaşlar, Amazon üzerinden Ebrar Bilgisayar isimli satıcıdan MSI marka monitör almayı düşünüyorum. Bu satıcı güvenilir midir? Özellikle satış sonrası destekleri nasıldır merak ediyorum, üründe bir sorun olduğunda iade konusunda zorluk çıkarırlar mı gibi.

Öteki sitelerde de gördüğüm bir satıcıydı ve puanları iyiydi ancak ben hiç alışveriş yapmadım. Amazon'dan alacaksanız içiniz rahat olsun TR de en güvenilir site Amazon.

Ebrar bilgisayar resmi MSİ satış noktası. Güvenilir, herhangi bir problem olmaz. Satış sonrası iade/değişim politikasi hakkında bir fikrim yok açıkçası.

Çıkartabilir belli olmaz bilindik bir satıcı değil gibi, monitör başka sitelerde yok mu? Akakçe üzerinden bakar mısınız?
Var, fakat en ucuz satıcı bu olduğu için araştırmak istedim. Monitörün model numarasını buraya yazıyorum,100-300 TL üstüne daha güvenilir bir satıcı var ise benimle paylaşırsanız çok sevinirim, teşekkürler. MAG274R2.
Öteki sitelerde de gördüğüm bir satıcıydı ve puanları iyiydi ancak ben hiç alışveriş yapmadım. Amazon'dan alacaksanız içiniz rahat olsun TR de en güvenilir site Amazon.
Bende Amazon sitesine güveniyorum fakat sıfır ürün bile olsa ışık sızması, piksel durumları vs. gibi bir durum olursa iade konusunda zorluk çıkarırlar mı onun merakı içerisindeyim.

Var, fakat en ucuz satıcı bu olduğu için araştırmak istedim. Monitörün model numarasını buraya yazıyorum, 100-300 TL üstüne daha güvenilir bir satıcı var ise benimle paylaşırsanız çok sevinirim, teşekkürler. MAG274r2.

Güvenilir gibi duruyor bu ürünü satan birkaç satıcı varmış zaten. Hepsiburada'da Techburada satıcısı var daha önce birçok kez alışveriş yaptım hiç sıkıntı çıkmadı isterseniz bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Güvenilir gibi duruyor bu ürünü satan birkaç satıcı varmış zaten. 50-60 TL fazla Hepsiburada'da Techburada satıcısı var daha önce birçok kez alışveriş yaptım hiç sıkıntı çıkmadı isterseniz bakabilirsiniz.

Çok teşekkürler, aldıktan sonra hiç garantilik veya iade gibi bir durumunuz oldu mu ? Olduysa yaklaşımları nasıldı acaba ?

Bende Amazon sitesine güveniyorum fakat sıfır ürün bile olsa ışık sızması, piksel durumları vs. gibi bir durum olursa iade konusunda zorluk çıkarırlar mı onun merakı içerisindeyim.
Amazonda satıcıyım herhangi bir olumsuz durumda müşterinin yanında durur içiniz rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı