Eclipse "failed to find a main class" hatası veriyor

Clasicfore12

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Eclipse indirdim fakat hata aldım. Çözümünü de bulamadım. Sanırım Java'da sıkıntı var. Minecraft açtığımda da Java ile ilgili bir hata alıyordum. Bilen biri nasıl çözeceğimi söyleyebilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-10-10 175056.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-10 175056.png
    101,3 KB · Görüntüleme: 32
Şöyleki oturumunuzun isminde Türkçe karakter var ise Eclipse ve benzer IDE uygulamaları çalışmıyor. Benim bildiğim tek yöntem format. İsmi bir şekilde değiştirsende düzelmiyor denedim kendim bizzat.

Şöyleki oturumunuzun isminde Türkçe karakter var ise Eclipse ve benzer IDE uygulamaları çalışmıyor. Benim bildiğim tek yöntem format. İsmi bir şekilde değiştirsende düzelmiyor denedim kendim bizzat.

Hocam öncelikle çok teşekkürler fakat bir soru soracağım acaba dosyalar silinmeden format atsak olur mu onunla alakalı bir bilginiz var mı acaba?

Hocam çok sağolun bugün yaptım oldu çok teşekkürler tekrardan

Son düzenleme:
Denemedim fakat sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Çünkü sorunun kökü Türkçe karakter. Dosyalarla alakası yok. Bu arada söylemeyi unuttum eğer format atmak istemiyorsan yeni oturum hesabı ekleyip onda Türkçe karakter kullanmazsan Eclipse açılıyor ve düzgün çalışıyor. Ben sorunu o şekilde çözdüm.

Geri
Yukarı