Eclipse RDNA incelemesi

@PanzerTR

Belki alıcı taksitle alacak ve hazır sistem istiyor. Sistem eleştirirken alınan siteye bakılmaz, parçalara bakılır. Ek olarak sizin bilmediğiniz markalar kalitesiz ve bilinmedik olmuyor. T-Force en azından XPG kadar kalitelidir.

A-data popülerliği ile T-Force bir mi?
Lütfen bana buradan saldırma ben T-Force markasını gayet iyi biliyorum.
Taksitle alacak ise ne yapabilirim?
Ben çok daha iyi alternatifler var diyorum VR onları örnek veriyorum. İyi o zaman git Gamepower PSU öner.

Sistem eleştirirken alınan siteye bakılmaz, parçalara bakılır.

Kendinle çelişmişsin ben de onu diyorum. Attığım siteye değil parçaya bakacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben orada kendimle çelişmedim. Demek istediğim sistem İncehesap'ta diye kötü olmuyordu. Yanlış anlaşılmış olabilirim.

Ben hiçbir zaman Gamepower PSU falan önermedim. Önerdiğimi nerede gördünüz?

Ben orada kendimle çelişmedim. Demek istediğim sistem İncehesap'ta diye kötü olmuyordu. Yanlış anlaşılmış olabilirim.

Ben hiçbir zaman Gamepower PSU falan önermedim. Önerdiğimi nerede gördünüz?
Sizle sorunum yok.

Gamepower PSU olayını yanlış anlamışsınız.

Karantina döneminde şu çirkin Gamepower kasayı her sistem toplama videosunda ve her hazır sistemde görmekten gına geldi. Letgo ilanları şimdiden bunlarla dolu, Toki evleri gibi hepsi aynı.

2-3 sene önce de şu ucube vardı.
1_org_zoom.jpg

Karantina döneminde şu çirkin Gamepower kasayı her sistem toplama videosunda ve her hazır sistemde görmekten gına geldi. Letgo ilanları şimdiden bunlarla dolu, Toki evleri gibi hepsi aynı.

2-3 sene önce de şu ucube vardı.
Stok bitiriyorlar diyeceğim ama bitmiyor da.
GamePower Samsung'dan çok üretim yapıyor bence.

@19237539300 zaten yeterince kişiyle uğraşıyorum barışçıl yaklaşacağım konuya. Bu olanları unutalım derim ben. Dersen hayır devam ederim sorun yok.

Stok bitiriyorlar diyeceğim ama bitmiyor da.
GamePower Samsung'dan çok üretim yapıyor bence.

@19237539300 zaten yeterince kişiyle uğraşıyorum barışçıl yaklaşacağım konuya. Bu olanları unutalım derim ben. Dersen hayır devam ederim sorun yok.

Yalnız ekran kartı sıcaklığı evlerden ırak 75-76 dereceleri görmüş. Ya o kasanın sirkülasyonu çöp ya da XFX batırmış. Bu havada bu değerleri alıyorsan yazın ne yapacaksın? Bunu ben dün kaydettim AAA oyunda 61 dereceyi geçmedi, orada çoğu hafif rekabetçi oyun bir de. Garip geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalnız ekran kartı sıcaklığı evlerden ırak 75-76 dereceleri görmüş. Ya o kasanın sirkülasyonu çöp ya da XFX batırmış. Bu havada bu değerleri alıyorsan yazın ne yapacaksın? Bunu ben dün kaydettim AAA oyunda 61 dereceyi geçmedi, orada çoğu hafif rekabetçi oyun bir de. Garip geldi.
XFX 5600XT 70 dereceyi mi geçmiş? Oyunu bilmiyorum ama senin Sapphire 61 üstü görmemişse, nasıl 75'lere dayanmış sıcaklık?

Kasanın hava akışının berbat olduğunu sanmıyorum nasıl oldu o iş?

XFX 5600XT 70 dereceyi mi geçmiş? Oyunu bilmiyorum ama senin Sapphire 61 üstü görmemişse nasıl 75'lere dayanmış sıcaklık?

Kasanın hava akışının berbat olduğunu sanmıyorum nasıl oldu o iş?

Tertemiz sıfır sistem bir de 70 derece ile açılıyor tüm oyunlar. Yazın 80 derecenin üzerine anında çıkmak demek Kasım ayında sıfır kasayla şu değerleri alıyorsan. Bana anormal geldi, büyük ihtimalle Thicc II başarısız olmuş, Thicc III tercihi daha iyi olur.

Thicc II başarısız olmuş, Thicc III tercihi daha iyi olur.
Aaa... Oraya dikkat etmedim ama biraz araştırdım ve sonuç:

(Fotoğraflar)

Yer yer Thıc II daha iyi iş çıkartmış ya ben bir şeyi gözden kaçırdım ya da Thıc II daha başarılı.
Ama arada o kadar devasa sıcaklık farkları olamaz.

Dosya Ekleri

• 1585435572833.png
    1585435572833.png
    19,1 KB · Görüntüleme: 24
  • Inked16083650468l_LI.jpg
    Inked16083650468l_LI.jpg
    184,3 KB · Görüntüleme: 29
  • 16083650468l.jpg
    16083650468l.jpg
    168,1 KB · Görüntüleme: 19
  • da6086cfd8ca64cb0b4ffddc3de75a1d.jpeg
    da6086cfd8ca64cb0b4ffddc3de75a1d.jpeg