Eco - Global Survival Game

• Konuyu başlatan Zyra
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 401

Zyra

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüldüğü gibi minecraft benzeri bir oyun ama çok daha fazlası, oyun beta sürüm henüz, yaklaşık 2 ay sonra tam sürüme gececek.

Oyuna başladığımızda diğer survival oyunlar gibi gözükse de oynadıkça ne kadar kapsamlı olduğunu anlıyoruz, misal türünün diğer örneklerinde yemek yediğimizde sadece karnımız doyarken bunda yediğimiz yemeklere göre karbonhidrat kalori vs. almamız gerekiyor dengeli beslenmemiz gerekiyor yani.

Ekolojik bir sistem mevcut yaptığımız her şey bir atık bırakıyor ben şunu yapayım hemen kullanayım derseniz sonuçlarına katlanırsınız, mesela demir bir kazma yapacağız fırında demiri külçe yapmamız gerekiyor bundan çıkan dumanlar havayı yakınlarda su varsa suyu kirletiyor külçe oluştuğu zaman demirle birlikte bir sürü kül çıkıyor bunları yok edemiyorsunuz bu atıklar için bir yerler yapmanız düzenli bir gelişim ile ilerlemeniz gerekiyor zira kirlilik artan yerlerde bitkiler yetişmiyor çürüyor kurak bir yer oluyor.

Bir çok beceri var bunları araştırıp öğrenmeniz ve geliştirmeniz gerekiyor, ben de hala oynama aşamasındayım ilgisini çeken olursa yazarım ev yapımı da öyle basit değil oda olayları falan var ve daha benim de yapmadığım görmediğim çok şey var.

Eco on Steam

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı