ECS G31T m-7 BIOS güncelleme

Serhat Aydeniz

Hectopat
Daha fazla  
ECS G31T m-7(v1.0) anakartım var. Online oyun ağır çekimde olmaya başladı, BIOS güncelle dediler. Ethernet kartımın gigabit mi yoksa 10/100'mü olduğunu nereden öğreneceğim? Afuwin indirdim, hata verdi. Yardımcı olur musunuz?

1GBPS bir network'ün varsa zaten bağlantı ayrıntılarında bağlantı hızını görebilirsin. Ayrıca donanım özelliklerinde network adaptörünün özelliklerini açıp gelişmiş sekmesi altındaki seçeneklerde 1000mbps opsiyon olarak var mı diye kontrol edebilirsin. Donanım çipini tespit edip internette araştırabilir ya da Anakart üreticisinin sitesinden varsa ürün kitapçığını indirebilirsin.

Ben buldum senin için;

Burada donanım özellikleri yazıyor network donanımın 10/100 mbps

1GBPS bir network'ün varsa zaten bağlantı ayrıntılarında bağlantı hızını görebilirsin. Ayrıca donanım özelliklerinde network adaptörünün özelliklerini açıp gelişmiş sekmesi altındaki seçeneklerde 1000mbps opsiyon olarak var mı diye kontrol edebilirsin. Donanım çipini tespit edip internette araştırabilir ya da Anakart üreticisinin sitesinden varsa ürün kitapçığını indirebilirsin.

Ben buldum senin için;

Burada donanım özellikleri yazıyor network donanımın 10/100 mbps
Buradan 10/100 olanı indirdim,AFUWIN'i yönetici olarak çalıştırıyorum ilk resimdekine tamam diyorum daha sonra Error: Loading Driver Hatası veriyor uygulamayı açamıyorum yani.Yanlış bir şey mi yükledim?Ankartın sitesinden indirdiğim BIOS dosyasının içindeki Afuwin.exe'den bahsediyorum yanlış sanırım ne yüklemem gerek ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    13,2 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 41
ECS Anakartların bios güncellemelerini bilmiyorum ama şu makaleye bir göz atın.

ECS Anakartların BIOS güncellemelerini bilmiyorum ama şu makaleye bir göz atın.

Afuwın'ı falan boş verip flashla güncelleyeyim o zaman dedim ama BIOS flashımı görmedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı