ECS G41T-M sisteme RAM önerisi

mahmut2329

Decapat
ECS G41T-M anakartı buluyor bende. DDR2 RAM destekliyor 16 GB'a kadar desteklediğini yazıyor. Ben de RAM almak istedim yalnız 2 GB hariç diğer boyuttaki DDR2 RAM'ler hep AMD. Benim PC Intel. AMD alsam problem olur mu? Ya da 4 veya 8 GB DDR2 RAM satan bir yer biliyor musunuz? Şu an yeni bir PC alacak durumda degilim. Alınca da tam bir şey alacağım, onun parası da uzun sürede birikir. PC'de rahat hareket etmek istiyorum 2008'de aldım ondan şimdi güçsüz kalıyor. Ben de az da olsa bunu RAM yükselterek güçlendirmek istiyorum.

386581

Son düzenleyen: Moderatör:
ECS > G41T-M (V2.0)

Anakartın sitesinde toplam 8 GB ram desteklediği yazıyor.

4 GB var şu an sanırım. RAM yerine SSD yoksa almanızı öneririm, en azından sistem açılırken, kapatırken, günlük kullanımda vs. akıcı şekilde kullanırsınız.

Bir de sisteminizin tüm özelliklerini yazar mısınız?

ECS > G41T-M (V2.0)

Anakartın sitesinde toplam 8 GB ram desteklediği yazıyor.

4 GB var şu an sanırım. RAM yerine SSD yoksa almanızı öneririm, en azından sistem açılırken, kapatırken, günlük kullanımda vs. akıcı şekilde kullanırsınız.

Bir de sisteminizin tüm özelliklerini yazar mısınız?
varsa özel olarak istediginiz bir özellik bunların içinde olmayan söyleyin atayım.
Ayrıca 16 olmasa bile 8 de olsa yine yeter bana en fazla 1 yıl kullancam pubg mobile filan rahat oynayayım istiyorum ekran kartı 1 gb geforca 9500 idare ediyorda ram yetmiyor .

Dosya Ekleri

• cipset.PNG
    cipset.PNG
    23,5 KB · Görüntüleme: 45
  • ram.PNG
    ram.PNG
    24 KB · Görüntüleme: 47
  • 222.PNG
    222.PNG
    23,8 KB · Görüntüleme: 37
  • 323232.PNG
    323232.PNG
    26,1 KB · Görüntüleme: 51
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı