ECS G41T-M7 Xeon uyumu

ASTEPELI

Hectopat
Daha fazla  
ECS G41T-M7 anakartım var kendi sitesinde Xeon işlemci desteği gözükmüyor. 775 pin modlanmış Xeon E5450 işlemci anakartıma uyar mı? Eğer uyarsa almayı düşünüyorum Q9550'den daha güçlü ve TDP değeri daha az. Uymazsa Q9550 alacağım.

ECS G41T-M7 anakartım var kendi sitesinde Xeon işlemci desteği gözükmüyor. 775 pin modlanmış Xeon E5450 işlemci anakartıma uyar mı? Eğer uyarsa almayı düşünüyorum Q9550'den daha güçlü ve TDP değeri daha az. Uymazsa Q9550 alacağım.
kardeşim konuyu hortlatmak gibi olmasın da aynı anakart bendede var ecs marka işlemciyi aldım kargoyu bekliyorum bis u güncelledim bakalım ne olucak bu arada biosu anakartın sitesine gir 2011 de çıkan 1.x sürüm var onu indir ve bios güncelleme rehberlerine bak

Kusura bakmayın konuyu tekrar hortlatiyorum ama bende bu anakarta sahibim sizden ricam olursa uydumu e5450 cevap verirseniz sevinirim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı