ECS H61H2-MV sisteme 3 bin TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
3000

at13a

Picopat
Yer
Çorum/İskilip
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimde 11 senedir kullandığım bir canavar var. "Casper Nirvana CD. Vti3470G" modeli kendisi, ben ona "külüstür" diye hitap ediyorum, siz de edebilirsiniz. Geçenlerde buna SSD aldım. Normalde kendisi iki adet 500 GB'lık toplam 1TB'lık HDD ile çalışıyordu ve gayet de hızlıydı. Dedim daha ne kadar hızlandırabilirim dedim ve Samsung 870 EVO aldım. Neyse konumuz bu değil bunun üzerinde babamın iş yerinden getirdiği bir NVIDIA GeForce GT 710 var. Bu da iyi güzel hoş ancak ben bunu güncellemek istiyorum. 3000TL bir bütçem var. Anakartım: ECS H61H2-MV v:1.0 yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin nedir?

GTX 1050 Ti veya RX 570.

Eğer yapma şansın varsa elindeki sistemi sat elinde toplam 5-6 bin TL para olur. R5 1600 - RX 570 sistem toplayabilirsin o paraya çok daha mantıklı olur. Sistemindeki işlemci zaten çok güçsüz olduğu için en fazla RX 570'i kaldırabilir hatta onda bile darboğaz olacaktır monitörüne bağlı olarak boşa masraf yani.

Yok bu sistemle devam edeceğim diyorsan 2. el bir rx 570 al 1000-1500 TL'ye tak kullan daha fazlası o sistem için israf olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı