Çözüm ECS H81h3-M4 Ekran kartı takınca görüntü gelmiyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

noName12

Hectopat
Daha fazla  
ECS H81h3-M4 anakartım sadece onboarddan görüntü alıyordu. Ekrankartı takınca hiç çalışmıyordu. Sitesinden Update ettim çalışmaya başladı. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ECS H81H3-M4 anakartım sadece onboarddan görüntü alıyordu. Ekran kartı takınca hiç çalışmıyordu. Sitesinden Update ettim çalışmaya başladı. İyi günler.

Aynı sorunu yaşıyorum. Elimde Radeon HD 5830 ekran kartı var. Anakarta takınca ekrana görüntü gelmiyor. Anakartın BIOS güncellemesini yapmama rağmen ekran kartından görüntü gelmiyor. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Aynı sorunu yaşıyorum. Elimde Radeon HD 5830 ekran kartı var. Anakarta takınca ekrana görüntü gelmiyor. Anakartın BIOS güncellemesini yapmama rağmen ekran kartından görüntü gelmiyor. Yardımcı olur musunuz?

Bilmiyorum ben onu 2019 da satmıştım zaten BIOS güncellemesi yapınca çözülmüştü. Hayatımda gördüğüm en berbat anakartlardan birisidir arada bir görüntü gelmiyordu BIOS pilini sifirliyordum BIOS ayarlarında hiçbir ayar bulunmuyor bende elinden çıkarmaya bak.

Geri
Yukarı