Edebiyattan geçer miyim?

Yani saygı duyarım isteyen istediği konuyu açabilir ama cidden bu konuyu açmana gerek var mıydı be kardeşim. Senin yüzünden Technopat'ın sunucuların diskinden şu an 10 megabeyt gitti 😀

Kardeşim bilmiyorum soruyorum çok biliyorsan girmeyebilirsin görmezden gelebilirsin.
Yani saygı duyarım isteyen istediği konuyu açabilir ama cidden bu konuyu açmana gerek var mıydı be kardeşim. Senin yüzünden Technopat'ın sunucuların diskinden şu an 10 megabeyt gitti.
Google'a bile direk bu yazdığın soruyu yazsan sana cevabı çıkartırdı hemen.
😀

Google'a yaz bakalım 5 dersten kalınca kalacağını da söylüyor Google'a güveniyorsan geçmiş olsun.

Yani saygı duyarım isteyen istediği konuyu açabilir ama cidden bu konuyu açmana gerek var mıydı be kardeşim. Senin yüzünden Technopat'ın sunucuların diskinden şu an 10 megabeyt gitti.
Google'a bile direk bu yazdığın soruyu yazsan sana cevabı çıkartırdı hemen.
😀

Ne boş yaptın kral. Adam demek ki bilmiyor ve soruyor. Bu formun amacıda bu zaten.

Eleştri yapmak ne zamandan beridir boş yapmak olmuş?

Bir eleştiri var bir eleştiri var. Biri 5+2 kaç eder diye sorduğunda 7 dersen sıkıntı olmaz. Ama eğitim sisteminden girip matematiğin tarihçesinden çıkıp bu soruyu nasıl bilemezsin cart curt dersen buna benzer bir tepki alırsın. Şimdi olayı anladın mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı