Edebiyattan kaldım

Başlıkta gördüğünüz gibi Edebiyattan 48 ile kaldım. 90 beklediğim sınav 26 geldi ve şoka girdim. Neredeyse dil bilgisi sorulmuştu ve 3 klasik soru vardı. 1 gece boyunca not çıkartıp sorularla uğraştım ama düşük nottan kurtulamadım. Performansımı da 50-70 girmiş. Ulan insafsız, zaten ders te açmıyorsun. Bari performansı yükseltseydin. Akşam olsun, zaten konuşacağım not hakkında.

Sınıftaki herkes döküldü. En yüksek alan arkadaşım 56 almış. Ve kendisi de kağıdı doldurmuştu. Sınıf ortalaması 36. Normal ortalamayı çok oynatmadı. 80'den 79'a düştü. Tavsiyeniz var mıdır acaba arkadaşlar? 2. sınavlarımız da olacak, onda yükseltmeyi hedefliyorum ama ilk sınav notumuzda hoca hakkımıza girdi. Buna buna hakkımı helal etmiyorum. Okula gelip sınav kağıdıma bakmak istesem müsaade ettirir mi acaba? 90'lık kağıt verdiğime eminim.

Düşüncelerinizi merak ediyorum arkadaşlar. İyi Sosyaller.
90 aldım fizik yazılısından sözlüleri ikisinide 0 verdi kaldım dersten.

Canın sağ olsun.

YKS'de can sağlığımızı düşünmüyorlar işte :(

2. dönem sınavını bugün olduk. Şiir ve romandan soracağım diyen kadın sadece şiir sordu. Roman ünitesi de daha uzun olduğu için oraya ağırlık vermiştim. Gel de buna sövme. Böyleleri neden öğretmen oluyor anlamıyorum. 52 alsam geçeceğim ya.

Başlıkta gördüğünüz gibi edebiyattan 48 ile kaldım. 90 beklediğim sınav 26 geldi ve şoka girdim. Neredeyse dil bilgisi sorulmuştu ve 3 klasik soru vardı. 1 gece boyunca not çıkartıp sorularla uğraştım ama düşük nottan kurtulamadım. Performansımı da 50-70 girmiş. Ulan insafsız, zaten ders te açmıyorsun. Bari performansı yükseltseydin. Akşam olsun, zaten konuşacağım not hakkında.

Sınıftaki herkes döküldü. En yüksek alan arkadaşım 56 almış. Ve kendisi de kağıdı doldurmuştu. Sınıf ortalaması 36. normal ortalamayı çok oynatmadı. 80'den 79'a düştü. Tavsiyeniz var mıdır acaba arkadaşlar? 2. sınavlarımız da olacak, onda yükseltmeyi hedefliyorum ama ilk sınav notumuzda hoca hakkımıza girdi. Buna buna hakkımı helal etmiyorum. Okula gelip sınav kağıdıma bakmak istesem müsaade ettirir mi acaba? 90'lık kağıt verdiğime eminim.

Düşüncelerinizi merak ediyorum arkadaşlar. İyi sosyaller.

Almanca hocası cümle sonuna nokta koymadığım için puan kırdı.

Geri
Yukarı