Edge 3 GB RAM tüketiyor

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-20 232125.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-20 232125.png
    459,8 KB · Görüntüleme: 21
Zaten sıkıntı o beğenmeme sayısının olmaması.

Onun için mi kullanıyorlar enteresan. Arkadaş da onu deyince bende dedim nasıl yok.

Kanal sahipleri bazıları dislike sayısını gizleyi seçiyor eklenti olmasına rağmen dislike sayısını göremiyorsun

Evet. Ben kullanmıyorum o yüzden zaten beğenmesem de hiç işim olmuyor. Senin soruna gelecek olursak anlaşılan bu uzantı ile alakalı değil. Fabrika ayarlarını döndürmeyi denedin mi? Normalde ciddi fazla bu değer çünkü. Ayrıca dediğim gibi sekmeleri atar mısn bakalım. Görev Yöneticisi'nden.

Vallahi hocam ben kendimi bildim bileli Brave kullanıyorum, donanım hızlandırma, sekme uyku modu gibi özellikler açarsın bayağı az yiyor ben tasarımcı olduğum için genelde 30 40 sekme açık oluyor, 30 40 sekme ile anca 2 3 GB'a çıkıyorum (yukarıda bahsettiğim özellikleri açık olmadan)

13 sekme ile 3GB RAM bayağı fenaymıs

He bu arada sitesine göre RAM kullanımı değişir örneğin YouTube 400 MB falan yiyor WhatsApp Web 200 falan daha ağır siteler de var

Brave kullanmaya başladım 1.8 GB RAM kullanıyor sizin RAM'iniz kaç acaba RAM MHz kaç acaba yazar mısınız?

Onun için mi kullanıyorlar enteresan. Arkadaş da onu deyince bende dedim nasıl yok.

Evet. Ben kullanmıyorum o yüzden zaten beğenmesem de hiç işim olmuyor. Senin soruna gelecek olursak anlaşılan bu uzantı ile alakalı değil. Fabrika ayarlarını döndürmeyi denedin mi? Normalde ciddi fazla bu değer çünkü. Ayrıca dediğim gibi sekmeleri atar mısn bakalım. Görev Yöneticisi'nden.

Bilgisayarı sıfırlamadan bahsetmek diyorsanız 1 ay oldu

hocam dediğim gibi açtığın sekmeye göre değişen bir şey bu, isterse dünyanın en az ram yiyen tarayıcısını kullan sen ama ağır işlem yapan bir siteye girince her türlü ram yer yani yapabileceğin bir şey yok dediğim gibi bravede donanım ivmesi ve uyku modu gibi şeyler var

Geri
Yukarı