Edge, Firefox ve GameLoop logo benzerliği

Cimbomlu Wassup

Centipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar, ilk öncelikle bu konuyu kötü bir niyetle ya da Edge'yi kötüleme amaçlı açmadım. Sadece dikkatimi çekti ve sizinle paylaşmak istedim. Buyurun bahsettiğim benzerlik:

Firefox:

Firefox.jpg

GameLoop:

Gamellop.jpg

Yeni Edge logosu:

Edge.jpeg

Arkadaşlar, ilk öncelikle bu konuyu kötü bir niyetle ya da Edge'yi kötüleme amaçlı açmadım. Sadece dikkatimi çekti ve sizinle paylaşmak istedim. Buyurun bahsettiğim benzerlik:

Firefox:

Eki Görüntüle 655769

GameLoop:

Eki Görüntüle 655771

Yeni Edge logosu:

Eki Görüntüle 655773
Firefox zamanla bu şekil bir logoya evriliyordu zaten, eski logolardan beri yavaş yavaş modern renklere geçiyordu.
Edge meselesi ise eski logosuna benzemesi için bence. Fakat o da modernleşmiş.
Gameloop işini bilemeyeceğim.

@Cimbomlu Wassup
Evet güzel bir benzerlik.
Daha önce farketmemiştim.
Artık yeni nesil logoların birçoğu uyumlu renkler yerine, bu şekilde renk ve tonları ile yapılıyor.
Büyük ihtimalle gelecek zamanla bu şekilde tasarlanan logoları daha çok görürüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Cimbomlu Wassup
Artık yeni nesil logoların birçoğu, uyumlu renkler yerine bu şekilde renk ve tonları ile yapılıyor.
Büyük ihtimalle gelecek zamanla bu şekilde tasarlanan logoları daha çok görürüz.
Desteğiniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Cimbomlu Wassup
Artık yeni nesil logoların birçoğu uyumlu renkler yerine, bu şekilde renk ve tonları ile yapılıyor.
Desteğiniz için teşekkür ederim.
Mesajlarımızı editleyen moderatöre de selamlar.
Sanırım birileri alınmış.
Doğru olanı söyleyince güceniyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı