Edge ve Chrome'da videolar akıcı değil

Samsungs7

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2 yıldır Microsoft Edge kullanıyorum memnundum. Fakat son Edge güncellemeleri, NVIDIA'nın RTX video iyileştirme sürücüsünden sonra Edge'den Twitch, YouTube üzerinden izlediğim videolar akıcı değil, 10 FPS gibi kasıyor. Çok rahatsız etti. NVIDIA Denetim Masası'ndan RTX video iyileştirmesi 1 kademesindeydi kapattım denedim olmadı. Chrome indirip denedim yine video ve canlı yayınlar akıcı değil kasıyor. Grafik kartı sürücüsünü DDU ile silip temiz kurulum yaptı yine olmadı. En son Mozilla tarayıcısını denedim sorun olmadı. Sizde de aynı sorun var mı? RTX video Super Resolution sadece Chrome ve Edge tarayıcılarında mevcut acaba bundan kaynaklı olabilir mi?
Sistemim: i5 11400, RTX 3060, 16 GB RAM, 480 GB SSD, Windows 10 22H2 Edge sürüm: Sürüm 112.0.1722.34 Ekran kartı driver:531.41

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de R7 240 var normalde kasmaması gerekirken 360p'de bile kasıyor. Özellikle Chrome'nin son güncellemesinden sonra daha çok kasmaya başladı.

"Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırma kullan" diye bir ayar var onu kapatıp bir dener misin?
Kapattım denedim yine aynı ,ayarları sıfırladım malesef yine aynı.Firefox'ta sorun yok.

Bende de R7 240 var normalde kasmaması gerekirken 360p'de bile kasıyor. Özellikle Chrome'nin son güncellemesinde
Bende de R7 240 var normalde kasmaması gerekirken 360p'de bile kasıyor. Özellikle Chrome'nin son güncellemesinden sonra daha çok kasmaya başladı.
Bütün çözünürlük ayarlarını denedim aynı .

Arkadaşlar Edge'de Sistem ve performans -Performansı İyileştir - Verimlilik modunu kapattım sorunum çözüldü. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı