Çözüldü Edge videoda yukarı kaydırıldığında ses artıp azalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

linuxzen

Hectopat
Makaleler
1
Yer
izmit
Daha fazla  
Edge'de video izliyorum.
Videonun üstündeyken aşağı kaydırdığımda ses azalıyor, yukarı kaydırdığımda ses arrtıyor.
Bunu nasıl kaldırabilirim?

Çözüm
Son sürüm(90.0.818.46) mü kullanıyorsunuz? Aynı sorun bende yok. Silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Enchancer for YouTube gibi bir eklenti vardı sanırım onu kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız silin.
İzlediğiniz videonun ses ayarlama kısmında mousenin etki alanı takılı kalmış olabilir. Sayfayı yenilediğinizde sorun devam ediyor mu?

Son sürüm(90.0.818.46) mü kullanıyorsunuz? Aynı sorun bende yok. Silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Enchancer for YouTube gibi bir eklenti vardı sanırım onu kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız silin.

Çözüm

AdBlock youtubr.

Çok sağ ol hiç aklıma gelmemişti teşekkürler çözüm işaretledim.

AdBlock youtube.

Ondan kaynaklanacağını düşünmüyorum. Çünkü enchancer for YouTube(adı sanırım buydu) eklentisinde kaydırınca ses artıtıp azaltmayı açma özelliği vardı diye hatırlıyorum.
Bu arada daha iyi bir reklam engelleyici.

Ondan kaynaklanacağını düşünmüyorum. Çünkü enchancer for YouTube(adı sanırım buydu) eklentisinde kaydırınca ses artıtıp azaltmayı açma özelliği vardı diye hatırlıyorum.
Bu arada daha iyi bir reklam engelleyici.

Kaldırınca düzeldi.

Kaldırınca düzeldi.

Tamam. Bu arada daha iyi bir reklam engelleyicisi bulabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı