Edifier kulak içi kalaklik önerisi

3. seçenek oyuncu kulaklığı. Düşük gecikmeye odaklanılmış. Mobil oyuncuysanız alınabilir.

4. seçenek izolasyonsuz, AirPods 2. nesil benzeri. Konfor ve günlük kullanım odaklı. Önceliğiniz bunlarsa alınabilir.

1. ve 2. seçenek arasında ise seçimi bütçe belirler. TWS1 Pro her anlamda daha iyi. Ama X3 de fiyatına göre kötü değil. İkisi de başarılı modeller.

@Evil Belief yorum için teşekkürler. Çok açıklayıcı oldu. Beni tedirgin eden tek şey karşı tarafa sesin nasıl iletileceği oluyor. İş için kullanacağım. Ortam az gürültülü olacak. Benim karsi tarafa sesimin net gitmesi önemli bu sebeple 4. secenekteki mikrofonun cubuk kısmı sesi daha iyi iletir diye düşündürüyor.
Bu cubugun herhangi bir mikrofana avantaji var mı? Yoksa 1-2 benim için tasarımı daha iyi.

@Bars99 Benimde kafamdaki tercihim.

@Evil Belief yorum için teşekkürler. Çok açıklayıcı oldu. Beni tedirgin eden tek şey karşı tarafa sesin nasıl iletileceği oluyor. İş için kullanacağım. Ortam az gürültülü olacak. Benim karsi tarafa sesimin net gitmesi önemli bu sebeple 4. secenekteki mikrofonun cubuk kısmı sesi daha iyi iletir diye düşündürüyor.
Bu cubugun herhangi bir mikrofana avantaji var mı? Yoksa 1-2 benim için tasarımı daha iyi.

@Bars99 Benimde kafamdaki tercihim.
Evet, genelde avantajı oluyor hocam. Ağza daha yakın olduğu için daha iyi ses alıyor. Top gibi tasarımı olanlar bu konuda biraz dezavantajlı. Youtube'da mikrofon kaydı örnekleri olacaktı, hatta Enes Özen incelemişti diye hatırlıyorum. Onları dinleyerek seçim yapmak daha doğru olur. Mikrofon kalitesi sizin için birinci öncelikse sanki 4. seçenek daha mantıklı olur. Eğer gün içinde çok telefon konuşması yapıyorsanız izolasyonlu kulaklıklarda kendi sesinizi içten duyduğunuz için garip bir his oluyor. AirPods tarzı izolasyonsuz kulaklıklar bana daha sağlıklı geliyor o konuda.

Konuşma için Jabra Elite 65T öneririm. Çok kaliteli mikrofon kalitesi fiyatı için.
4 tane mikrofonu vardı sanırım sadece konuşma için.

@Evil Belief bende az önce Enes özen'in videosunu izliyordum. 1 ve 4 arasında ikilem de kaldım. Biraz daha satın alanların yorumlarını okuyayim. Değerli yorumun için teşekkürler.

@Bars99 tasarımını beğendim. Bütçe olarak azıcık zorluyor. Günlük ortalama 2-3 saat minimum konuşuyorumdur. Bu yüzden 250-350 TL bana yeterli olur. Diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı