Edin Dzeko, Fenerbahçe'de!

5 gol attığına dua edin siz 7bahçeliler, sonra Arap ligine kaçar :D

Hocam burada adamakıllı bir konu konuşuyoz 7bahce vb. Toxiclikler niye yapiyonuz fenerli değilseniz yallah başka konuya.

Verilen para, 2 senelik sözleşme ve oyuncunun yaşı göz önüne alındığında korkunç bir transfer gibi duruyor.
Yok adam seri a da her 3 ve ya 2 maçta bir gol atmış süper ligde ne yapar kim bilir.

Son düzenleme:
Yok adam seri a da her 3 ve ya 2 maçta bir gol atmış süper ligde ne yapar kim bilir.
Joao Pedro'da aynı istatistiklere sahipti o ligde. Şimdi yollayacak yer arıyor FB. Elbette Pedro'yla Dzeko'yu bir tutmuyorum fakat istatistiklere aldanmamak lazım. Klasıyla bile katkı verecektir oynadığı sürece ama 37 yaşındaki adama verilen paralar korkunç.

Rakip takım taraftarı olarak endişelendiğim bir transfer olmak yerine kahkaha attığım bir transfer oldu. Daha TD bile belli değilken 37 yaşındaki bir oyuncuya 15M€ bağlıyorsan geçmişte yaptığın hatalardan gram ders çıkarmamışsın demektir. Neyse, hayırlı olsun bakalım.

Joao Pedro'da aynı istatistiklere sahipti o ligde. Şimdi yollayacak yer arıyor FB. Elbette Pedro'yla Dzeko'yu bir tutmuyorum fakat istatistiklere aldanmamak lazım. Klasıyla bile katkı verecektir oynadığı sürece ama 37 yaşındaki adama verilen paralar korkunç.

Rakip takım taraftarı olarak endişelendiğim bir transfer olmak yerine kahkaha attığım bir transfer oldu. Daha TD bile belli değilken 37 yaşındaki bir oyuncuya 15M€ bağlıyorsan geçmişte yaptığın hatalardan gram ders çıkarmamışsın demektir. Neyse, hayırlı olsun bakalım.
15M değil naptınız.

15M değil naptınız.
4.2MX2= 2 sezon için garanti alacağı maaş 8,4M€
5 milyon € imza parası
Gol bonusları

Bu maliyetlerle 37 yaşındaki oyuncuyu getirip transfer başarısı olarak lanse ediliyor bir de. Hoş, benim problemim değil ama ManU'dan RvP, 26 yaşında Anelka getirmiş takımsınız, Dzeko'yu transfer başarısı olarak görmemeniz lazım.

Edin dzeko, Fenerbahçe'de!

• 2 yıllık sözleşme.
• Yıllık 4.5 milyon euro maaş + bonuslar.
• İmza parası.

Yaşı 38 ama bu adam 20 gün önce UCL finalinde oynadı yarı finali o kazandırdı Süper Lig'de iş yapacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı