Edit için After Effects mi Premiere Pro mu?

alpermen

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben After veya Premiere yükleyeceğim ama hangisi daha iyi olur editlerim için? Benim editlerim çoğunlukla futbol editi olacak yani hani Instagram'da olan Ronaldo Messi editleri gibi işte alevli top veya etrafı yanan Ronaldo gibi.
Ben After Effects düşünüyorum ama benim PC 8RAM Ryzen 3 1200 GTX1050 Gaming 2 GB vrem ASUS'a 320 m-F anakart.

Merhaba arkadaşlar. Ben after veya Premiere yükleyeceğim ama hangisi daha iyi olur editlerim için? Benim editlerim çoğunlukla futbol editi olacak yani hani Instagram'da olan Ronaldo Messi editleri gibi işte alevli top veya etrafı yanan Ronaldo gibi.
Ben After Effects düşünüyorum ama benim PC 8RAM Ryzen 3 1200 GTX1050 Gaming 2 GB vrem ASUS'a 320 m-F anakart.

After Effects.

After Effects daha profesyonel ve detaylı projeler için kullanılır ağır bir programdır. Premiere Pro ise daha basit video kurgu vs için kullanılır. Ama dediğiniz editörr After Effects'de yapılır.

After Effects daha uygun olur kullanım amacınıza bakacak olursak. Daha basit kurgu, cutting editingler de düzenlemelerinde Premiere uygundur. After Effects'de yapacağınız efekt çeşitlerinin de ucu bucağı yok.

After Effects sistemi daha çok yorar ama efekleri sıfırdan siz tasarlayabilirsiniz. Başlangıçta karmaşık gelecektir. Tavsiyem uygulamayı İngilizce kurup kullanmaktır. Yabancı kaynaklarda daha kaliteli eğitim videoları var.

Merhaba arkadaşlar. Ben After veya Premiere yükleyeceğim ama hangisi daha iyi olur editlerim için? Benim editlerim çoğunlukla futbol editi olacak yani hani Instagram'da olan Ronaldo Messi editleri gibi işte alevli top veya etrafı yanan Ronaldo gibi.
After effects 2019 kullanmanı öneririm iyidir. Aynı ekran kartı 4 gb versiyonu bendede vardı program kaldırmayabilir bol effectli denersen yada zaten çok kapanıyor sende milyon kez kapanır ilk önce bi dene ondan sonra söylersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı