Edit için program önerisi

SupremsPlays

Centipat
Daha fazla  
Halihazırda tüm adobe programlarımın üyeliği mevcut. Öncelikle her türlü editi yapacağım. Genellikle askeri editler ama çok yapacağım şey var. Normalde Filmora kullanırdım ama yetersiz gelmeye başladı.

Büyük ihtimal Premiere Pro önerisi gelecek. Premiere Pro ile aşağıda ki gibi bir edit yapabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Halihazırda tüm adobe programlarımın üyeliği mevcut. Öncelikle her türlü editi yapacağım. Genellikle askeri editler ama çok yapacağım şey var. Normalde Filmora kullanırdım ama yetersiz gelmeye başladı.

Büyük ihtimal Premiere Pro önerisi gelecek. Premiere Pro ile aşağıda ki gibi bir edit yapabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tabi ki yapabilirsiniz hocam.
Davinci resolve da gayet iyi bu arada ücretsiz

PC'den zor o işler mobilden de yapabilirsin. Mr Cypriot diye bir eleman vardı editleri mobilden yaptığını söylüyor. Editler fena değil.

Bir ara ona baktım bilgisayarım çökmüştü biraz ağır bir program sanırım :D.

After Effects ile Premiere Pro farkı nedir hocam?
Premiere pro, daha çok video montaj ve düzenleme de kullanılır fakat After Effects görsel efektlerin ve çoğunlukla editlerin yapıldığı programdır. Pluginleri kurmanızı tavsiye ederim. (Twitch, Looks, Twixtor bunları kurabilirsin şimdilik)

Premiere Pro, daha çok video montaj ve düzenleme de kullanılır fakat After Effects görsel efektlerin ve çoğunlukla editlerin yapıldığı programdır. Pluginleri kurmanızı tavsiye ederim. (Twitch, Looks, Twixtor bunları kurabilirsin şimdilik)

Sapphire ve BCC'yi unutmayın hocam.

Geri
Yukarı