Edit nasıl olmuş?

Arjhin

Centipat
Birkaç aydır topladığım kliplerden oluşturdum. Daha fazla efekt eklemek isterdim ama editi yaparken bilgisayarım 2-3 kere D diskini göstermemeye başladı, o yüzden ancak bu kadar yapabildim. Olumlu olumsuz her eleştiriye açığım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birkaç aydır topladığım kliplerden oluşturdum. Daha fazla efekt eklemek isterdim ama editi yaparken bilgisayarım 2-3 kere D diskini göstermemeye başladı, o yüzden ancak bu kadar yapabildim. Olumlu olumsuz her eleştiriye açığım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başarılı ama fazla uzun olmuş.

14 dakikalık editi de ilk kez görüyorum hayatımda. Benim buraya 45K mesaj yazmam kadar ağır işsizlik olmuş.
Valla hocam dediğim gibi, klipleri biriktire biriktire yaptım. Yoksa ben de isterdim 3-5 dakikalık videolara ayırıp yapmayı, hem video başına daha çok uğraşmış olup daha iyi bir şeyler çıkarabilirdim.
Başarılı ama fazla uzun olmuş.
Evet haklısınız, 3-5 dakikalık olarak kesebilirdim ama ilk uzun editim de nasıl olur diye merak ettim.
Intro konusunda biraz daha çalışmalı ve kendini geliştirmelisin bence. Ayrıca mimleri de sağ alt veya üst köşelerde oynatabilirsin.
Intro için hazır assetler de kullanabilirdim tabii ama kısa ve öz olsun diye yaptım. Aklıma takılanlardan birisi de mimleri nereye koyacağımdı. Olabildiğince kısa tutmaya çalıştım ki izleyenler içeriği kaçırmasın.
Tarihi eser değerinde edit olmuş desem yeridir :D hep eski zamanlardan kalma Meme'leri kullanmışsın dostum ve bayağı gereksiz uzun video bence.
Uzunluk konusunda eleştiri yapanlara hak veriyorum ama ilk uzun editim nasıl olur diye merak da ettim :D Güncel mimlere çok hakim değilim, Youtube'dan direkt "most used green screen effects" yazıp indirdim.

Son düzenleme:
Vallahi hocam dediğim gibi, klipleri biriktire biriktire yaptım. Yoksa ben de isterdim 3-5 dakikalık videolara ayırıp yapmayı, hem video başına daha çok uğraşmış olup daha iyi bir şeyler çıkarabilirdim.

Evet haklısınız, 3-5 dakikalık olarak kesebilirdim ama ilk uzun editim de nasıl olur diye merak ettim.

Intro için hazır assetler de kullanabilirdim tabii ama kısa ve öz olsun diye yaptım. Aklıma takılanlardan birisi de mimleri nereye koyacağımdı. Olabildiğince kısa tutmaya çalıştım ki izleyenler içeriği kaçırmasın.

Uzunluk konusunda eleştiri yapanlara hak veriyorum ama ilk uzun editim nasıl olur diye merak da ettim :D güncel mimlere çok hakim değilim, YouTube'dan direkt "most used Green screen effects" yazıp indirdim.

Hocam konuyla alakasız profil fotoğrafınızdaki Cyberpunk 2077'deki samurai grubunun mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı