Edit Önerileri Ve Tavsiyeleri

Program tavsiye istememiş arkadaş anladığım kadarıyla. YouTube üzerindeki trend videoları izleyerek izleyicilerin hoşuna giden editleri kullanmanı öneririm. Cenaze taşıyan dayılar mesela :)
Çok teşekkürler herkes program önermiş saolasın :)
17'mi kullanıyorsun ?
Evet 17
Arkadaşlar program önermeyin AMATÖR değilim gayet bilgim var ve güzel işler yapıyorum VEGAS PRO 17 kullanıyorum. Benim sorum nasıl daha iyi yaparım yani nasıl beğenirsiniz izlemek istersiniz?

Arkadaşlar merhaba sizlerin fikrine güvenerek bir konuda yardım almak istiyorum ;
Biz arkadaşla PUBG Lite videoları çektik. Yaklaşık 20 tane falan oyun oynadık ve hepsinde troll komik şeyler yaptık. Örnek veriyim hiçbir şey almadan motorla birinci olmaya çalıştık, köprüye atlayıp adamları izledik, birbirimize vurduk falan yani. Bunlardan güzel bir komik anlar editi yapmak istiyorum. Güzel bir program kullanıyorum ve bu işlerde tecrübeliyim fakat bir konuda size danışmak istedim konu da şu ;
Sizce ben bu videoları oyunları nasıl editlemeliyim yani güzel bir Pubg Komik Anlar videosu nasıl olmalı neler yapmalı neler yapmamalıyım uzun uzun zaman ayırarak yazarsanız sevinirim.

Bir çok yolu var yaratıcılığına bağlı. Bazı yerleri hypelaman gerekebilir hypeı bi anda düşürüp fail bi hareketi komik gösterebilirsin. Belki yaptığım örnek fikir sahibi yapabilir seni, bi yayıncıya yaptığım edit kolay gelsin iyi forumlar dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı