Edit ve oyun için 8600 TL monitör önerisi

Bütçe
8900

Gashadokuro

Yoctopat
Daha fazla  
Monitör
27 inç 2k
Arkadaşlar merhaba, yeni üyeyim ve yeni montör almak istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

i5 12400F + ASUS TUF 3060 Ti'lı sistemim var. Yüksek sRGB gerektiren video ve photo edit işleriyle uğraşıyorum ve arada PUBG gibi yüksek Hz ve düşük ms gerektiren oyunları oynuyorum. İki ayrı monitör almaya şu an bütçe yetmetiği için her ikisini de olabildiği kadar kullanabileceğim bir monitör alacağım. Yani işin özü hem rekabetçi oyunlarda beni üzmeyecek hem de renklerin doğruluğu konusunda müşterilerime güzel renkli işler sunabileceğim monitör lazım.

Monitörde aradığım en temel özellikler şunlar;
27 inch.
1440p yani 2K.
Renkleri iyi göstermesi gerekiyor productivity işleri için.
IPS panel.
144 Hz ve üzeri.
Hard disk bağlantısı, VESA, hoparlör gibi extra özellikler olursa tadından yenmez tabii.

Yaptığım araştırmalar neticesinde bütçeme ve aradığım özelliklere yakın birkaç monitör var. Bu monitörleri sizinle paylaşıyorum. Hangilerini önerirsiniz? Önereceğiniz başka modellerde varsa önerilere açığım.

Fırsat: LG 27GR75Q-B UltraGear 27" 1ms 165Hz G-SYNC FreeSync HDR10 IPS QHD Gaming monitör siyah Amazon.com.tr

N11'den MSI G272qpf 27" 1 ms 170 Hz WQHD IPS oyuncu monitör seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Fırsat: Mi xmmnt27HQ 27” 165Hz 1ms Adaptive Sync IPS QHD Gaming (oyuncu) monitör Amazon.com.tr

Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• images (26).jpeg
    images (26).jpeg
    36,8 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:

İkiside güzel monitör ama isteklerini karşılar mı detaylıca araştır.

İkiside güzel monitör ama isteklerini karşılar mı detaylıca araştır.
Önerin için teşekkür ederim. Şunu belirtmekte fayda var full hd den 2k ya geçmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı