Çözüldü Edit videolarında çalan müziği bilen var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TurkishEngineer

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar dıd dırı dırı dırı dı gibi bir müzik var. Yazmayacağım öyle pek anlaşılmaz diye ses kaydettim. Bu müzik nedir? Eminim aramızdan bilen birileri çıkacaktır, keman veya tulum (horonda kullanılan müzik aleti) sesi gibi bir sesi var. YouTube'da edit videolarında kullanılıyor, sözsüz bir müzik. Enstrümanını anlayamadım ama Elon Musk edit videosunda duymuştum. Bugün de bir yerde duydum. Kasaya gidip soracaktım müzik bitmişti. İşte böyle bir şey:

Başka nasıl anlatabilirdim ki :D mükemmel bir ses duyacaksınız.

Çözüm
Offf buldum Allah'ım! Sonunda. Buymuş ya! Üzerimden acayip bir yük kalktı anlatamam şu an. Bulamasam çıldıracaktım 😂 Neyse yahu buldum işte o şarkı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama bulduğuma değdi, bir dinlersiniz artık 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

bu olabilir mi?

Siz de sağ olun hocam. Buldum. Bir önceki yoruma yazdım o şarkıyı.
Arkadaşlar dıd dırı dırı dırı dı gibi bir müzik var. Yazmayacağım öyle pek anlaşılmaz diye ses kaydettim. Bu müzik nedir? Eminim aramızdan bilen birileri çıkacaktır, keman veya tulum (horonda kullanılan müzik aleti) sesi gibi bir sesi var. YouTube'da edit videolarında kullanılıyor, sözsüz bir müzik. Enstrümanını anlayamadım ama Elon Musk edit videosunda duymuştum. Bugün de bir yerde duydum. Kasaya gidip soracaktım müzik bitmişti. İşte böyle bir şey:

Başka bir telefondan shazam uygulamasını açıp dinletin, o şekilde ulaşabilirsiniz

Google Asistan denedim o da olmadı, şarkının melodisi çok bariz aslında ama sözü yok.Başka bir şarkının sözlerini söyleyince ancak anladı. Benim sorduğum şarkının sesi kalın keman sesi gibi ama biraz elektro müzik

Sesi dinledim simdi 😄😄😄😁😁 asıl müzik nerde , merak ettim

Geri
Yukarı