Edit yapmak için hangi program kullanılmalı?

Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tarz ufak editler yapmak için hangi edit programını kullanmalıyım?
(Premiere Pro öğreniyorum bunun için doğru mu sizce?)
Elraene çok takmazsanız sevinirim prototif için rastgele bir video attım sadece.

Bu tarz basit işler için Premiere Pro iyidir. After Effectse geçme gibi bir hata yapmayın, zira After Effects daha kaliteli ve profesyonelce Editler yapmak amacıyla kodlandığından dolayı çok ağır çalışır ve istediğinizi zor elde edersiniz. Aslında videodaki Editi Camtasia gibi basit programlarla bile yapabilirsiniz.

Premiere Pro öğrendiğin taktirde yapabileceğin içeriklerin sınırı yoktur. Bu tür videoları da rahatlıkla yapabilirsin. Camtasia veya Sony Vegas gibi programlarla başlama. Premiere Pro ile başla ve bir daha program sıkıntısı çekme. İleride çünkü işler hoşuna giderse ve kendini daha yükseltmek istersen her türlü Premiere Pro geçmek zorunda kalacaksın.

Bu tarz basit işler için Premiere Pro iyidir. After Effects'e geçme gibi bir hata yapmayın, zira After Effects daha kaliteli ve profesyonelce editler yapmak amacıyla kodlandığından dolayı çok ağır çalışır ve istediğinizi zor elde edersiniz. Aslında videodaki editi Camtasia gibi basit programlarla bile yapabilirsiniz.

Premiere Pro öğrendiğin taktirde yapabileceğin içeriklerin sınırı yoktur. Bu tür videoları da rahatlıkla yapabilirsin. Camtasia veya Sony Vegas gibi programlarla başlama. Premiere Pro ile başla ve bir daha program sıkıntısı çekme. İleride çünkü işler hoşuna giderse ve kendini daha yükseltmek istersen her türlü Premiere Pro geçmek zorunda kalacaksın.

Söyledikleriniz beni gerçekten etkiledi. Zaman ayırıp yazığınız için teşekkür ederim. Tüm emeğimle Premiere Pro öğrenmeye çalışacağım. After Effects'e geçmeyide cidden düşünüyordum güzel bir uyarı oldu. Premier proyuda tam anlamıyla anlamama yardımcı oldunuz aydınlattığınız için sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı