Edit yapmak için hangi program kullanılır?

Efsane2512

Picopat
Daha fazla  
Kendi fotoğraflarımı, arkadaşımın fotoğraflarını alıp eğlence amaçlı edit falan yapıyorum, önceden CapCut kullanıyordum fakat daha iyi programlar varmış, ücretsiz olarak hangilerini kullanabilirim?

Kendi fotoğraflarımı, arkadaşımın fotoğraflarını alıp eğlence amaçlı edit falan yapıyorum, önceden CapCut kullanıyordum fakat daha iyi programlar varmış, ücretsiz olarak hangilerini kullanabilirim?
Crack AE olabilir paran yoksa veya mobil kullanıyorsan Alight Motion (Alight Motion kullanıyorum sorun olursa sorabilirsin)

Camtasia Studio 10 sistemin zayifsa 9 daha da zayifa 8 vede Sony'i tercih ediyorum.

Ağam bende Camtasia Studio 23 var da bu nesne ortasında anchor point dedikleri nokta oluyor normalde saydam orası fakat bende garip şekilde mavi her şey denedim fakat düzeltemedim bir gün bir açtım mavi olmuş anlamadım ne güncelleme yaptım ne de bir değişiklilik mavi olmasıda kastırıyor 3 nesne olsun direk kasmaya başlıyor o yandan sıkıntı herhangi bir özelik açık kaldı galiba ama çözemedim hangisi açık kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı